خانه / مقالات / برنامه ریزی کنکور تجربی

برنامه ریزی کنکور تجربی

برنامه ریزی کنکور تجربی

برنامه ریزی کنکور تجربی ما،شما را به هدف می رساند.گروه مشاوره مالیم در خدمت شما دوستان که برنامه ریزی رشته تحصیلی شان تجربی می باشد باید در نظر داشته باشیم که رشته تحصیلی تجربی یکی از سخت ترین و محبوب ترین رشته های تحصیلی می باشد که دارای متقاضی خاص خود می باشد.

برای رسیدن به هدف راه های متفاوتی وجود دارد.راه و روش و برنامه ریزی تحصیلی برای رشته تجربی داری خصوصیات خود می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالیم تماس حاصل فرمایید.

این که به چه میزان درس بخانیم؟

کی و کجا درس بخانیم؟

چجوری و با کی درس بخانیم؟

کدوم جزوه را شروع کنم بهتره؟

ایا تابحال با یه مشاوره تحصیلی – درسی حرف زده اید؟

تو انتخاب رشته سخت گیر افتادی؟

نمونه سوالات کنکور رو از کجا بگیرم؟

روش تست زنی معکوس ؟

برنامه ریزی کنکور تجربی ۹۷

اینها سوالاتی هستن که میتواند برای شما پیش آید و یک مشواره خوب می تواند به راحتی و با اندازه گرفتن ظرفیت و استعداد شما بهترین جواب را به شما دهد.

اینکه یک مشاور چگونه می تواند به شما کمک کند کافی است تا روش های برنامه ریزی مشاور را بدانید عدم حضور فیزیکی در کلاس های مشاوره کی دیگر از مزایای مشاوره تلفنی است.خیلی از دانش آموزان و دانشجویان تمایل به حضور برای مشاوره گرفتن ندارند و به خاطر دلایل مختلفی از حضور در کلاس های مشاوره اجتناب می کنند.

در واقعه یک مشاوره تلفنی کنکور خوب تمام تلاش خود را دارد که با هم اندیشی مناسب و بررسی مشکلات فعلی بهترین و درست ترین را با علاقه به دانش آموز و یا دانشجو نشان دهد.

یک مشاوره خوب برای دستیابی به یک سطح عالی از مشاوره تحصیلی می بایست اول خوب بشنود و بعد از ان شروع به حل و مشاوره دادن کند،شما باید در نظر داشته باشید که هنگام مشاوره گرفتن می بایست تمامی مسائل موجود را خیلی ریز اشاره کنید و تمام جزیات را عنوان کنید تا به بهترین جواب برسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹