خانه / مقالات / برنامه ریزی کنکور ۹۷

برنامه ریزی کنکور ۹۷

برنامه ریزی کنکور ۹۷

برنامه ریزی کنکور ۹۷ اولین قدم و مهم ترین رکن مشاوره است. در کنکوربدون هدف و بدن برنامه ریزی هیچ معنایی ندارد برنامه مشاوره کنکور سال ۹۷ باید بر مبنای هدف باشد.در واقع نوع مطالعه نوع نگرش اطلاعاتی که دریافت می کنید از چه منبع و منابعی تهیه می کنند.

در گام بعدی باید به این نکته توجه کنید که هر درسی را باتوجه به منابع و منبع های مطالعه می کنید.همه افراد فقط یکبار کنکور می دهند.نباید در برنامه ریزی و نوع مشاوره کنکور ریسک کنند. در واقع حضور یک مشاور در برنامه ریزی کنکور ۹۷ در کنار هر فرد سبب می شود.

تمامی دغدغه های فکری شما به صورت قابل توجهی کاهش یابد و خیال هر فرد راحت شود.که تلاش در مسیر صحیحی صورت می گیرد.نوع مطالعه روشهای برنامه ریزی در سال کنکورو آگاه بودن از آن ها تعیین کننده این است که شما با چه رتبه ای در کنکور می توانید قبول شوید.

دانلود برنامه ریزی درسی برای کنکور

در اینجا ما تمام تلاشمان را داریم که به شما ثابت کنیم که کنکور در مقابله با اراده و عزم و تلاشهای میسر هر فرد بسیار حقیر خواهد بود.

کسب رتبه در کنکور درصورتی که با مشاوره بروز و آنلاین و همچنین انتخاب یک راهبر مناسب جهت جهت دهی برنامه های هر فرد به راحتی امکان پذیر است.

انتخاب یک مشاوره همه افکارهای غلط و باورهای ترسناک را از شما درباره کنکور و رشته مورد نظرتان دور خواهد کرد. در اینجاگزیده ای از نکاتی که بسیار حائز اهمیت است را به آن اشاره می کنیم.

  • برای درس خواندن و مطالعه اوا از دروسی شروع کنیم که علاقمندی آن نسبت به سایر رشته هاست
  • بهتر است که درس های که مشابه هم هستند را در یک روز و بصورت همزمان مطالعه نکنیم در واقع پس از وانده هر درس سنگینی یکی از دروس ساده و آسان را انتخاب کنیم.

 

برای دریافت مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد