خانه / مقالات / برگه تست زنی خام

برگه تست زنی خام

برگه تست زنی خام

برگه تست زنی خام زمانی که میخواهید برای ارزیابی خود تست بزنید نیاز است که شرایط امتحان را برای خود شبیه سازی کنید.اکثر داوطلبان در منزل تست زنی میکنند ونیاز است که برای افزایش راندمان کار شرایط جلسه امتحان را برای خود فراهم کنند.

اموزش هفت تکنیک برتر تست زنی کلیک کنید.

برای فراهم کردن شرایط امتحان کافی است که لباس های بیرونی یا لباس هایی که قرار است سرجلسه امتحان بپوشیم را به تن کنیم و همچنین از صندلی شبیه به صندلی امتحان استفاده کنیم.

برگه تست زنی خام هم یکی از موارد امتحان کنکور است که باید در زمان تست زنی از آن استفاده کنیم.بهتر است کلیه کارهای ما مطابق با جلسه کنکور باشد.مثلا خانه جواب را بطور کامل سیاه کنیم تا به این ترتیب برای جلسه کنکور با تمام توان آماده شویم.

برای آموزش تست زنی مهندسی معکوس وارد صفحه شوید.

در اکثر اوقات مشاهده شده که داوطلبان به رغم دانستن جواب بازهم نتیجه مطلوب نمیگیرند.علت این قضیه اینطور عنوان شده است که آن ها خانه های مربوط به جواب صحیح را اشتباه پر کرده اند.ما به شما توصیه میکنیم برای جلوگیری از این اشتباه زمانی که تعداد ۱۰تست را زدید به صورت دقیق جواب های خود را بررسی کنید.

دانلود پاسخ برگ خام سازمان سنجش

اشتباهات رایج زمانی بوجود میاید که شما به سوالی جواب ندهید ولی درون پاسخنامه به علت بی توجهی خانه مربوط به آن را پرکنید در نتیجه تمام جواب ها اشتباه وارد میشود.

شاید این کار کمی از وقت شما را بگیرد ولی اگر به نتیجه آن فکر کنید میبینید که ارزش آن را دارد.شاید هم شما در تست زنی تمرین زیادی انجام داده باشید ونیازی به این کار نداشته باشید.بهرحال زمانی که شما در خانه تست میزنید برای تمرین بهتر است از برگه پاسخنامه خام یا شماره دار استفاده کنید.

برگه تست زنی شماره دار

برای تمرین بهتر میتوانید از برگه تست زنی شماره دار استفاده کنید که با اینکار میزان دقت شما در تست زنی افزایش میابد.برای راحتی شما عزیزان نسخه pdf آن را درون سایت گذاشته ایم که در صورت نیاز بطور رایگان دانلود کنید وبه هر میزان که میخواهید از آن پرینت بگیرید.

به شما توصیه میکنیم  برای آمادگی بهتر و برنامه ی تست زنی در امتحانات کنکور در امتحانات پایان فصل مالیم گروه شرکت کنید.این امتحان با داشتن جامعه آماری بالا محک خوبی برای سنجیدن میزان آمادگی شما محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹