خانه / مقالات / بهترین جزوه ریاضی کنکور

بهترین جزوه ریاضی کنکور

بهترین جزوه ریاضی کنکور

بهترین جزوه ریاضی کنکور :درس ریاضی جزء دروس اصلی در کنکور ریاضی و بعد آن تجربی محسوب می شود.برخلاف سار دروس که دارای سبک وسیاق خاصی است،مطالعه ریاضی به مشخصات و توانایی های فرد مربوط می شود.

برای دریافت دانلود جزوه ریاضی کنکور تجربی با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

 جزوات ریاضی کنکور

ریاضی دارای مباحث و فصول مختلفی است که فصل های آن به صورت تعدادی به هم مرتبط می شوند.در بحث ریاضیات طراح سوال می تواند به راحتی شما را منحرف کند ولی شما با تسلط و آگاهی کامل نسبت به مطالب می توانید سوالات را حل کنید.و برای راهنمایی بیشتر با مشاوره تحصیلی ارتباط تلفنی برقرار کنید.

کسب درصد ۵۰ در ریاضی به طور نسبی درصد خوبی است و برای رسیدن به آن نیاز به یک برنامه ریزی خوب دارید.براساس آمار کسب درصد های بالاتر از ۵۰ نیاز به داشتن یکسری ابزارها دارد.به طور مثال شما برای کسب درصد ۷۰ علاوه بر برنامه ریزی دقیق و بلند مدت ،نیاز به یک جزوه ریاضی خوب و در کنار آن بکارگیری روش های خاص برای مطالعه و حل مسائل ریاضی دارید.

ما در مالیم با تعیین هدف شما یعنی میزان درصدی که مدنظر شماست ،برنامه ای مطابق با خواسته شما طراحی می کنیم و به دنبال آن جزوات و بسته کمک آموزشی ریاضی که شامل جزوه ریاضی جامع ، کتب کمک آموزشی و تست زنی و سوالات طبقه بندی شده ریاضی را در اختیار شما قرار می دهیم.

برای کسب درصد ۵۰ در درس ریاضی نیاز به مطالعه همه بخش ها ندارید بلکه با مطالعه تعدادی از بخش ها و مرور زیاد آن و به کارگیری روش خاص در حل سوالات می توانید به راحتی به درصد ۵۰ دست پیدا کنید.

بررسی جزوات کنکور ریاضی

اگر واقعا شما برای درس ریاضی در کنکور آماده شده باشید با دیدن سوال براحتی می توانید بفهمید که آیا قادر به پاسخ گویی به سوال هستید یا خیر.در این صورت سه امکان برای

شما به وجود می آید.

۱٫می توانید بدون فوت وقت به سوال پاسخ دهید

۲٫حل سوال برای شما وقت گیر است.

۳٫قادر به پاسخ گویی به سوال نیستید.

برای مورد ۳ علامت منفی کنار سوال بگذارید از نظر شما حذف شود.برای مورد ۲علامت مثبت بگذارید تا در مرحله بعد از حل موارد ۱ به حل آن ها بپردازید.

البته این روش نیاز به تمرین دارد تا بتوانید در جلسه کنکو با تسلط کافی این روش را به کار ببرید.

برای دریافت بهترین جزوه ریاضی کنکور ریاضی و تجربی با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹