خانه / جزوات / بهترین جزوه زیست کنکور

بهترین جزوه زیست کنکور

بهترین جزوه زیست کنکور

بهترین جزوه زیست کنکور :درس زیست شناسی از جمله دروس مهم در کنکور تجربی محسوب می شود . برای موفقیت و کسب رتبه خوب در کنکور تجربی ،ضروری است که درس زیست را بطور مطلوب مطالعه کرده باشید و بتوانید در کنکور درصد بالایی در درس زیست به دست آورید.

برای دریافت دانلود جزوه زیست کنکور تجربی با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

جزوات زیست شناسی

در این نوشته سعی داریم ابتدا نکات مربوط به مطالعه درس زیست شناسی را بیان کنیم و در پایان جزوه ای مناسب برای مطالعه درس زیست شناسی به شما ارائه می دهیم.

برای دریافت بهترین جزوات کنکور با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

۱٫مطالعه شما از روی کتاب دقیق باشد و هیچ مطلبی را رها نکنید.همه شکل ها و حتی حاشیه های کتاب را بخوانید.

۲٫سعی کنید بعد از خواندن،مطالب را مرور کنید و به همراه آن تست های تمرینی را در دو سطح راحت و متوسط البته با بازگذاشتن کتاب حل کنید.لازم به ذکر است نباید در حل تست ها زمان ها را در نظر بگیریم.

  1. حین خواندن مطالب و به دنبال آن حل کردن تست ها،اشکالات خود را حتی اشکالات جزئی خود را یادداشت کنید و تلاش کنید تا اون ها را حل کنید تا هیچ اشکال و مسئله ای برای شما وجود نداشته باشد.

بررسی جزوه زیست کنکور

۴٫زمان تست زدن توجه کنید که اگر زمانی تستی را اشتباه زدید اونو علامت بزنید تا در زمان مناسب آن را بررسی کنید و مجدد حل کنید.

۵٫زمانی که تست های راحت و متوسط را حل کردید برای سری بعد از تست های سطح بالاتر استفاده کنید و زمان تست زنی رو هم لحاظ کنید.

۶٫سعی کنید در مرحله آخر تست های کنکور سراسری سال های قبل رو بررسی و حل کنید تا بدین وسیله با تیپ سوالات کنکور آشنا شوید.

۷٫زمانی شما بهترین نتیجه رو کسب می کنید که به کتاب ها با دید خریدارانه نگاه کنید.شما می توانید خود را جای طراح سوال کنکور بگذارید تا ببینید از کدام قسمت ها احتمال   طرح سوال وجود دارد.این عامل سبب می شود هیچ نکته ریزی از دید شما پنهان نماند.

۸٫در پایان باید بگوییم دروس را بطور منظم مرور کنید.زمان مرور باید کتاب درسی،خلاصه نویسی ها و نکات مهم خود را چندین بار مرور کنید.زیست شناسی از جمله دروس فرار می   باشد که برای تسلط باید آن را به طور پیوسته مرور کرد.

برای دریافت جزوه برتر در دروس تخصصی با مشاوره تحصیلی تلفنی   مالیم گروه تماس برقرار کنید.

۲ دیدگاه

  1. ممنون عالی بود

  2. با سلام و خسته نباشید .من تجربی بودم و الان دانشجو هستم اما دوست دارم دوباره کنکور بدم اما در کنار خوندن درس های دانشگاه چجوری میتونم به هر دو برسم .لطفا راهماییم کنید .ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹