خانه / مقالات / بهترین جزوه شیمی کنکور

بهترین جزوه شیمی کنکور

بهترین جزوه شیمی کنکور

بهترین جزوه شیمی کنکور :درس شیمی آخرین درسی است که در دفترچه سوالات کنکور ارائه می شود . اکثر اوقات داوطلبان کنکور با رسیدن به سوالات درس شیمی دچار خستگی فکری می شوند و اگر بر محتویات این درس تسلط مطلوب نداشته باشند دچار استرس شدیدی می شوند و قادر نخواهند بود به کیفیت مطلوب درصد برسند.

برای دریافت جزوه شیمی کنکور تجربی  با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

 جزوه شیمی کنکور

درس شیمی در گروه تجربی و ریاضی نقش به سزایی در تعیین رتبه دارد در نتیجه میزان درصد این درس بسیار مهم است.در این نوشته می خواهیم روش های مطالعه دقیق درس شیمی را برای شما ارائه دهیم.

برای درس شیمی ۳۵ سوال مطرح می شود که سطح سوالات به سمت سختی سیر صعودی دارد.

پایه و اساس شیمی کنکور،شیمی ۲ می باشد.دو فصل ابتدایی شیمی ۲ بسیار مهم است و به بیان دقیق تر این دو فصل زمینه ساز یادگیری سایر فصول است.اگر نتوانید به خوبی به این دوفصل مسلط شوید در مطالعه سایر فصول نیز به مشکل برخورد خواهید کرد.

شیمی ۲ دارای مطالب حفظی زیادی می باشد که برای تسلط به آن ها نیاز به مرور زیاد دارید.به بیان واضح تر باید کتاب شیمی ۲ رو زیر و رو کنید.باید به سطحی برسید که بتوانید تست های شیمی ۲ رو بصورت چشمی بزنید.برای تسلط بیشتر روی تست های شیمی ۲ بهتر است از کتاب های مبتکران و شیمی ۲ گاج استفاده کنید.

بررسی جزوه شیمی کنکور تجربی

بعد از شیمی ۲ نوبت به درس شیمی ۳ می رسیم . شیمی ۳ از لحاظ مطالب حفظی به نسبت آسونتر از شیمی ۲ می باشد ولی مسائل آن وقت بیشتری را از شما می گیرد مخصوصا مسائل استوکیومتری.بعد از خواندن جزوات کلیات مطالب شیمی ۳ و تسلط روی مطالب حفظی ،در کنار کتاب درسی خود یک جزوه یا یک کتاب کمک درسی مناسب انتخاب کنید و بعد از خواندن هر مطلب سوالات مربوط به آن بحث را برای تثبیت اطلاعات خود حل کنید.

بعد از این مرحله به سراغ حل تست های مربوطه بروید و زمان مورد نیاز برای حل تست ها را در نظر بگیرید. برای شیمی ۳ پیشنهاد ما کتاب شیمی ۳ مبتکران،خیلی سبز و کتاب آسون تر گاج می باشد.

بعد از شیمی ۳ نوبت به کتاب شیمی پیش ۱ می رسد. با کمی مطالعه دقیق وتست زنی خوب به راحتی میتوانید به سوالات این بخش جواب دهید درصد آن ها را کسب کنید.

شیمی پیش ۲ به نسبت مسائل سخت و دشوارتری دارد که البته این مسائل بیشتر جنبه حفظی دارد.اگر بتوانید به خوبی شیمی پیش ۲ مرور کنید و به مطالب آن مسلط شوید براحتی می توانید به تست های کنکور این بخش جواب درست دهید . برای شیمی پیش پیشنهاد ما کتب شیمی پیش مبتکران ،خیلی سبز و در سطح آسونتر کتب شیمی پیش ۱و۲ گاج می باشد.

برای دریافت بهترین جزوه شیمی کنکور با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹