خانه / مشاوره تحصیلی / بهترین مرکز مشاوره تحصیلی

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی از نگاه افراد پشت کنکور چیست؟

طبق امار در نظر سنجی انجام شده از افرادی پشت کنکور بوده اند و در کنکور و نتیجه ای که این افراد گرفته می توان مقایسه کرد.

مجموعه گروه مالیم با داشتن مشاوره متخصص که با داشتن مدارک عالیه از بهترین دانشگاه های کشور می توانند بعنوان مشاوره در کنار شما عزیزان باشند.طبق نظر سنجی تاونی فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار در سال ۱۳۹۶ مجموعه گروه مالیم با داشتن پیش از ۵۰۰ دانشجو که موفق به قبولی در رشته های عالی در دانشگاه بعنان مرکز برتر مشاوره تحصیلی انتخاب شده است.

مشاوره تحصیلی تلفنی

ما میدانیم در زمان حاضر خیلی امکان رفت  امد و طی کردن مسیری برای خیلی از افراد سخت شده است و این امر باعث شده است که مرکز مالیم یکی از خدمات برتر خود را در قالب مشاوره تحصیلی تلفنی راه اندازی کند که شما عزیزان می توانید به اسانی از طریق تلفن ثابت با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید و با مشاوره خود صحبت کنید.

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی چیکار میکند

مشاوره تحصیلی واقعا کیست؟ ایا شما میدانید در چه زمینه ای از او مشاوره بگیرید؟

مشاوره تحصیلی به عنوانی فردی که تجربه ای فراوانی در روش های مطالعه –طرز صحیح تست زنی – کنترل استرس کنکور – انتخاب رشته و…. دارد و او به راحتی میتواند تجربیات خود را در اختیار شما بگذارد و شما درست انتخاب کنید.

راهی که مشاوره به شما نشان میدهد قطعا بهترین مسیر برای شما می باشد.

مشاوره تحصیلی حضوری

مشاوره حضوری تحصیلی مرکز مشاوره مالیم گروه با داشتن محیطی بسیار راحت و دلنشین و ارام به گونه ای که می تواند بهترین خدمات مشاوره ای را به شما عزیزان بده و در بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در خدمت شما عزیزان باشیم و فقط کافی برای تعیین زمان مشاوره با مرکز تماس حاصل فرمایید و زمان مشاوره را ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹