خانه / مشاوره تحصیلی / بهترین مشاوره تحصیلی برای کنکور

بهترین مشاوره تحصیلی برای کنکور

بهترین مشاوره تحصیلی برای کنکور

بهترین مشاوره تحصیلی برای کنکور برای همه افراد این سوال پیش می آید که آیا مشاوره برای کنکور موثر است یا خیر؟ آیا کسانی که در کنکور رتبه عالی کسب کرده اند همه مشاور داشته اند؟

داشتن یک مشاوره در طول آماده شدن برای کنکور جدای از تلاش و زحمت فرد برای برنامه ریزی دقیق و زمان بندی مناسب برای آزمون تاثیر به سزایی دارد.

برای دریافت مشاوره آنلاین رایگان کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید

اینکه بگوییم افرادی که در کنکور رتبه عالی کسب کرده اند همگی یک مشاور داشتن ممکن است درست نباشد. بهترین مشاوره برای کنکور ممکن است از نظر افراد گوناگون متفاوت باشد ولی به طور کل یک مشاور خوب برای کنکور باید بهترین برنامه ریزی و زمان بندی را برای فرد در نظر بگیرد.

هماهنگی مشاور با فرد و پیگیری مشاور برای عمل فرد به برنامه ریزی اهمیت دارد همچنین مشاور باید کلیه راه های مطالعه اعم از کتاب ، جزوات ، دی وی دی های آموزشی ، برنامه های آموزشی مرتبط با رشته تحصیلی فرد در اختیار او قرار دهد .

بهترین مشاوره کنکور تجربی

قبل از همه مشاور باید علاقه ی مراجعه کننده  در زمینه ادامه تحصیل او و رشته ای که فرد به آن گرایش دارد و می بایست نکات روز کنکور را در نظر بگیرد و طبق آن برنامه ریزی کند . اینکه بگوییم تمام زحمات فقط به دوش مشاور است قطعاً اینگونه نمی باشد فرد باید تلاش کرده و به برنامه ریزی عمل کند.

از برنامه خود عقب نماند به این صورت که ۷۰ % راه را فرد باید تلاش کند زیرا مشاور راه را نشان می دهد و عمل به این راه بر عهده فرد می باشد ولی نمی توان تاثیر برنامه ریزی و هدایت در مسیر درست را دست کم گرفت.

نقش مشاور جدای از برنامه ریزی  و زمان بندی درست ، کاهش استرس و اظطراب فرد و دادن امید و تشویق او در این مسیر می باشد . پس داشتن مشاور خوب زمان بندی و برنامه درست را نمی توان بی تاثیر دانست بیشتر افراد که در کنکور رتبه عالی کسب کرده اند ادعا داشته اند که در این مسیر با مشاور همراه بوده اند و نقش آن را تاثیر گذار دانسته اند.

پس قاعدتاً نمی توان تاثیر مشاور را نادیده گرفت و شما می توانید برای آماده شدن برای کنکور همراه با تلاش کردن یک مشاوره تحصیلی برای برنامه ریزی و زمان بندی درست برای خود انتخاب کنید.

مشاوره هم به صورت تلفنی و هم حضوری امکان پذیر است.

برای مشاوره تحصیلی برای کنکور با مشاوران مالیم تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹