خانه / انتخاب رشته / بهترین مشاور انتخاب رشته در تهران

بهترین مشاور انتخاب رشته در تهران

بهترین مشاور انتخاب رشته در تهران

بهترین مشاور انتخاب رشته در تهران کیست؟

ویژگی بهترین مشاور انتخاب رشته در تهران چیست؟

برای ارتباط با بهترین مشاور انتخاب رشته در تهران به کجا مراجعه کنیم؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد بهترین مشاور انتخاب رشته در مازندران ارائه دادیم در این نوشته می خواهیم به معرفی بهترین مشاور انتخاب رشته در تهران بپردازیم.

انتخاب رشته تا پیش از ثبت نام در دانشگاه دوبار در زندگی تحصیلی هر شخص صورت می گیرد.اولین بار در انتخاب رشته نهم به دهم و دومین بار در انتخاب رشته کنکور.انتخاب رشته دوم تحت تاثیر مستقیم انتخاب رشته اول قرار دارد و این دو انتخاب رشته تاثیر مستقیم روی آینده هر شخص می گذارد.

در انتخاب رشته پایه نهم مشاور مدرسه وظیفه راهنمایی و مشاوره دادن به دانش آموز را بر عهده دارد.مشاور مربوطه با بررسی و تحلیل نتایج آزمون ها،استعداد ها و توانمندی و علاقه مندی فرد،نظر معلمان مربوطه و نمرات وی،نظر خانواده نتیجه نهایی را اعلام می کند و در تصمیم گیری انتخاب رشته به دانش آموز کمک می کند.البته معدل پایه نهم نیز در این تصمیم گیری تاثیر گذار است.

بهترین مشاوره انتخاب رشته در تهران

بعد از انتخاب رشته پایه نهم نوبت به انتخاب رشته کنکور سراسری می رسد که بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری نوبت به آن می رسد.چند سالی است که بحث انتخاب رشته کنکور از حالت تخصصی و حرفه ای خود خارج شده و تعدادی از افراد با داشتن اطلاعات به نسبت کم و در بعضی موارد حتی در صورت نداشتن اطلاعات اقدام به انتخاب رشته می کنند.

در شهرهای بزرگ نظیر تهران که میزان شناخت افراد از یکدیگر بسیار کم است این عده با دریافت شهریه های گزاف و البته با انجام تبلیغات گسترده و وسوسه انگیز تعدادی از داوطلبان دانشگاه را تحریک کرده و برای آن ها انتخاب رشته می کنند.در بیشتر موارد این انتخاب رشته ها منجربه شکست تحصیلی و به دنبال آن ناامیدی فرد می شود و خطرات جبران ناپذیری به دنبال دارد.

مالیم گروه با برخورداری از مشاوران برجسته و خبره آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی و انتخاب رشته می باشد.کافی است که با ما تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹