خانه / انتخاب رشته / بهترین مشاور انتخاب رشته در شیراز

بهترین مشاور انتخاب رشته در شیراز

بهترین مشاور انتخاب رشته در شیراز

بهترین مشاور انتخاب رشته در شیراز کیست؟

بهترین مشاور انتخاب رشته درشیراز چه ویژگی هایی دارد؟

برای ارتباط با بهترین مشاور انتخاب رشته در شیراز چه اقدامی کنیم؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد بهترین مشاور انتخاب رشته در کرمانشاه ارائه دادیم.در این نوشته می خواهیم به بررسی بهترین مشاور انتخاب رشته در شیراز بپردازیم.

مالیم گروه با داشتن مشاوران مجرب و برجسته در اکثر شهرهای ایران از جمله شیراز آماده ارائه خدمات مشاوره ای و انتخاب رشته به شما دانش آموزان و دانشجویان عزیز می باشد.

بهترین مشاور انتخاب رشته در شیراز
بهترین مشاور انتخاب رشته در شیراز

بحث انتخاب رشته مسئله ای بسیار حساس و سرنوشت ساز است.نکته ای که در ابتدای نوشته بیان آن ضرورت دارد این است که حتما قبل از هرگونه اقدامی در جهت انتخاب رشته حتما با یک مشاور یا کسی که در این زمینه اطلاعات کافی دارد مشورت کنید.

انتخاب رشته پایه نهم متوسطه

اولین انتخاب رشته مربوط به پایه نهم متوسطه است.جایی که دانش آموزان برای ورود به پایه دهم باید شاخه تحصیلی و رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند.زمان انجام این انتخاب رشته در اواسط تیرماه بعد از امتحانات نهایی می باشد که بعد از تکمیل فرم هدایت تحصیلی نهم،طبق اولویت بندی زمانی ،زمان مراجعه و ثبت نام شما مشخص می شود.

انتخاب رشته دانشگاهی

بعد از مشخص شدن تکلیف رشته دبیرستان،شما مقطع دبیرستان را تمام کرده و برای شرکت در کنکور سراسری ثبت نام کنید.بعد از کنکور و مشخص شدن نتایج،نوبت به انتخاب رشته دانشگاهی براساس رتبه و تراز شما در گروه آزمایشی مربوط به خود می رسد.

در این مرحله باید از یک مشاور آگاه و خبره بهره جویید تا بتوانید به نحو احسن به یک انتخاب رشته دقیق دست یابید.

اگر شما ساکن شیراز هستید و برای انتخاب رشته پایه دهم یا انتخاب رشته دانشگاهی خود به دنبال مشاوری آگاه هستید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹