خانه / سراسری / تاریخ برگزاری کنکور سراسری انسانی ۹۷

تاریخ برگزاری کنکور سراسری انسانی ۹۷

تاریخ برگزاری کنکور سراسری انسانی ۹۷

تاریخ برگزاری کنکور سراسری انسانی ۹۷ چه زمانی می باشد؟ تاریخ برگزاری کنکور سراسری انسانی ۹۷ همزمان با برگزاری ! کدام گروه آزمایشی می باشد؟ در این نوشته به بررسی این موضوع می پردازیم.شرایط ثبت نام کنکور سراسری انسانی ۹۷

رشته علوم انسانی از جمله رشته هایی است که از استقبال پرشور جوانان برخوردار است.از بهترین رشته های دانشگاهی گروه علوم انسانی می توان به رشته های مدیریت،روانشناسی،حقوق و حسابداری اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس داشته باشید  – تماس از طریق تلفن ثابت

 زمان و نحوه ثبت نام کنکور سراسری انسانی ۹۷

زمان ثبت نام کنکور سراسری انسانی ۹۷ در بهمن ماه بوده است.البته در فرصت مجدد نیز می توان نسبت به ثبت نام اقدام کرد یا اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنید.ثبت نام کنکور سراسری انسانی به صورت کاملا اینترنتی انجام می شود.متقاضیان شرکت در کنکور سراسری انسانی ۹۷ می توانند علاوه بر شرکت در کنکور این رشته در یکی از کنکور رشته های شناور هنر یا زبان ثبت نام و شرکت کنند.

طبق اطلاعیه سازمان سنجش تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۹۷ در روز پنج شنبه ،هفتم تیر ماه ۹۷ همزمان با برگزاری کنکور سراسری ریاضی ۹۷ می باشد.

تاریخ برگزاری کنکور سراسری انسانی ۹۷

قبل از برگزاری آزمون سراسری انسانی ۹۷ ابتدا باید کارت ورود به جلسه را تهیه کنید.برای دریافت کارت ورود به جلسه باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.علاوه بر کارت ورود به جلسه همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه برای ورود به جلسه الزامی می باشد.

طبق روال سال های قبل اعلام نتایج کنکور سراسری انسانی در مرداد ماه صورت می گیرد.در این زمان نتایج اولیه کنکور بر روی سایت سازمان سنجش اعلام می شود.در صورتی که متقاضی مجاز به انتخاب رشته شود می تواند نسبت به انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی ۹۷ اقدام کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹