خانه / مقالات / تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا:رفتن به استرالیا برای ادامه تحصیل دوستان خود را از سراسر جهان، سفر به اماکنی که تا به حال ندیده اید، تجربه زندگی به روش استرالیا  حرکت به خارج از کشور برای مطالعه ماجراجویی یک عمر است و یک راه جدیدی برای شما ایجاد میکند.

قبل از رسیدن:حساب بانکی برای دانشجویان-حرکت به استرالیا-چک لیست دانشجویان بین المللی

اما قبل از اینکه وارد بشوید، مواردی که باید انجام  شود مانند ایجادحساب بانکی.

برای دانستن قوانین مهاجرت به استرالیا کلیک کنید.

قبل از ترک، یک حساب بانکی دریافت کنید

شما لازم نیست منتظر بمانید تا زمانی که در استرالیا برای دریافت یک حساب بانکی فرود آمده اید. برخی از بانکها وجود دارند که به شما اجازه می دهند یک حساب کاربری را تا سه ماه قبل از رسیدن به حساب خود باز کنید.

بورسیه استرالیا چگونه می توان گرفت؟این چیزی نیست که شما برای فکر کردن در مورد این که بتوانید حرکت کنید اینجاست. و بدان معنی است که شما می توانید پول را در طولانی مدت منتقل کنید تا در هنگام تحویل در انتظار شما باشد.

بورس تحصیلی در استرالیا

بهترین حساب ما برای بانکی دانشجویی

شما می توانید در کمتر از ۱۰ دقیقه یک حساب کاربری روزانه را با گزینه های دانشجویی باز کنید و اطلاعات بانکی خود را بلافاصله دریافت کنید.

هزینه های حساب ماهانه در حالی که شما یک دانش آموز و یا یک دانشجو هستید، بنابراین نباید نگرانی در مورد از دست دادن پول با راه اندازی آن در پیش وجود دارد. اما دسترسی به حساب شما محدود است، یعنی شما نمیتوانید پول و یا پول را از این حساب به دیگران انتقال دهید، تا زمانی که شناسه شما را در یک شاخه بررسی نکنیم.

نکته: اگر اقامت دائمی در خارج از استرالیا داشته باشید، همچنین باید شماره شناسایی مالیات خود را برای هر کشوری که اقامت دائم خارجی دارد، ارائه کنید. در مورد TIN بیشتر بدانید.

شما باید این چیزها (ID) را با خود ببرید:

یک کپی از نامه استقبال شما

گذرنامه تو

شناسه دانش آموز یا مدارک ثبت نام شما

شماره تلفن همراه استرالیا اگر شما یکی دارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹