خانه / بدون کنکور / تحصیل در رشته معماری بدون کنکور

تحصیل در رشته معماری بدون کنکور

تحصیل در رشته معماری بدون کنکور

تحصیل در رشته معماری بدون کنکور : تحصیل در رشته ی معماری چه با کنکور چه بدون کنکور بسیار لذت بخش برای یک فرد علاقه مند می باشد. علاقه ی افراد نسبت به رشته ی خود باید آن قدر بالا باشد که حتی پس از سال ها سراغ هدف و رشته ی مورد علاقه ی خود روند.

خیلی از افرادی که معمولا بدون کنکور وارد دانشگاه می شوند معمولا آن دسته از افرادی هستند که پس از گذشت سال ها از تحصیلات خود می خواهد مدرک بالایی کسب کرده و به ادامه ی تحصیل خود بپردازند که این گونه افراد شایسته ی تشویق می باشند.

چگونگی تحصیل در رشته معماری بدون کنکور

معمولا افراد متقاضی و علاقه مند باید به خوبی در رابطه با انتخاب رشته ی خود اطلاعات لازم را داشته و به روز شده باشند. این شرایط و اطلاعات خاص برخی دانشگاه ها همه و همه در دفترچه انتخاب رشته و یا سایت سنجش و یا سایت دانشگاه آزاد موجود می باشد که شما می توانید با مطالعه دقیق آن نسبت به انتخاب رشته ی خود چه در دانشگاه های تهران و چه در دانشگاه های شهرستان اقدام لازم را بفرمایید. وجود یک مشاور تحصیلی نیز می تواند شما را در این زمینه به خوبی راهنمایی نماید.

چگونگی انتخاب رشته ی مشاوران تحصیلی

در واقع در این گونه زمینه ها بیشتر مشاوران انتخاب رشته را یک نوع تجارت می بینند و مبالغ هنگفتی دریافت می کنند. در واقع شاید یک سری راهنمایی ها انجام دهند ولی از نظر ما هیچ کاری نمی کنند. شما اگر خودتان به خوبی در این زمینه وارد هستید و اطلاعات دقیقی هم دارید می توانید به تنهایی و یا با کمک کسی که می دانید به خوبی تجربه دارد و با کمترین هزینه یا صرف وقت به شما کمک صادقانه می کند، می توانید به انتخاب رشته ی خود اقدام فرمایید.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹