خانه / سراسری / تحصیل مجدد رایگان دانشگاه سراسری روزانه

تحصیل مجدد رایگان دانشگاه سراسری روزانه

تحصیل مجدد رایگان دانشگاه سراسری روزانه

تحصیل مجدد رایگان دانشگاه سراسری روزانه به چه صورت است؟

شرایط تحصیل مجدد رایگان دانشگاه سراسری روزانه چیست؟

ثبت نام تحصیل مجدد رایگان دانشگاه سراسری روزانه چه زمانی می باشد؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانه بیان کردیم. در این نوشته سعی داریم به بررسی تحصیل مجدد رایگان دانشگاه سراسری روزانه بپردازیم.

تحصیل مجدد رایگان دانشگاه سراسری روزانه
تحصیل مجدد رایگان دانشگاه سراسری روزانه

در سال های گذشته قوانین تحصیلی ایران به شکلی بود که هر داوطلب برای یک دوره می توانست از امتیاز تحصیل رایگان بهره مند شود.در واقع متقاضیان تنها در یک مقطع تحصیلی می توانستند به طور رایگان تحصیل کنند و از خدمات دولتی بهره مند شوند.

برای دوره های بعدی نیز باید یا در دانشگاه ها و موسسات غیر دولتی ثبت نام می کردند یا اگر در دانشگاه روزانه و دولتی ثبت نام کردند باید شهریه ای برابر با شهریه دوره شبانه به دانشگاه پرداخت می کردند.

دلیل تصویب این قانون نیز کمبود امکانات تحصیلی در مراکز دولتی و دانشگاه ها و استفاده عادلانه همه متقاضیان از امکانات آموزشی دولتی بوده است.ولی با توجه به قانون جدید امکان تحصیل مجدد و رایگان برای دانشجویان فراهم شده است که در ادامه توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه می دهیم.

براساس قانون جدید در صورتی که داوطلب در یکی از مقاطع تحصیلی در دوره روزانه قبول شود بعد از اتمام این دوره می تواند در دوره های بعدی نیز در دانشگاه های دولتی و روزانه ثبت نام کند.

تحصیل مجدد رایگان رشته های پزشکی

سوالی که به طور متداول در میان متقاضیان رشته های پزشکی مطرح می شود این است که آیا امکان ادامه تحصیل مجدد رایگان در رشته های پزشکی وجود دارد؟ طبق قانون جدید امکان تحصیل مجدد در دانشگاه دولتی روزانه وجود دارد و می توانید از خدمات دولتی به طور رایگان بهره مند شوید

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹