خانه / تدریس خصوصی / تدریس خصوصی برای دروس ابتدایی

تدریس خصوصی برای دروس ابتدایی

تدریس خصوصی برای دروس ابتدایی

تدریس خصوصی برای دروس ابتدایی هم مانند تدریس خصوصی در  دوره  های راهنمایی و دبیرستان مورد استقبال دانش آموزان و خانواده ها قرار گرفته است .

مدرسی که قصد آموزش به دانش آموزان دوره ابتدایی را دارد ، می بایست ویژگی ها و خصوصیات ویژه ای داشته باشد .

برای مشاوره تحصیلی ابتدایی می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید  

خصوصیات مدرس تدریس خصوصی برای دروس ابتدایی

چند سالی است که شیوه تدریس دروس ابتدایی تغییر کرده است . خانواده ها دیگر نمی توانند مانند گذشته در مورد آموزش مسائل درسی به فرزندان خود کمک کنند . آشنایی با نحوه تدریس خصوصی برای دروس ابتدایی یکی از فاکتورهایی است که همواره مورد توجه خانواده ها و دانش آموزان است .

داشتن سطح علمی بالا  تدریس خصوصی برای دروس ابتدایی به تنهایی نمی تواند اثر بخش باشد .  داشتن سابقه تدریس به دانش آموزان ابتدایی و گذراندن دوره های شیوه  تدریس دروس ابتدایی از ویژگی های مدرس تدریس خصوصی است .

دانش آموزان ابتدایی
دانش آموزان ابتدایی

دانش آموزان دوره ابتدایی ( مخصوصا دانش آموزان اول ابتدایی ) نسبت به بقیه دانش آموزان بازیگوش ترند . علتش هم این است که این دانش آموزان سن و سال کمتری دارند . به همیین خاطر داشتن رفتار حرفه ای در برابر این دانش آموزان بسیار اهمیت دارد .

مدرس باید مدت زمان تدریس را به گونه ای قرار دهد ، که کلاس درس برایش کسل کننده و خسته کننده نباشد .

داشتن صبر و بردباری از ویژگی های است که می بایست یک مدرس تدریس خصوصی دوره ابتدایی داشته باشد .

دانش آموزان پایه ششم برای وارد شدن به مدارس تیز هوشان دوره راهنمایی ، می بایست در آزمون مدارس تیز هوشان قبول شوند.

داوطلبان آزمون تیز هوشان برای مشاوره تیز هوشان می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند 

کلاس های تدریس خصوصی برای ورود به مدارس تیز هوشان یکی از راهکار های موفقیت در آزمون است . مدرس می توانند به دانش آموز شیوه های تست زنی با سرعت عمل بالا را بیاموزد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت در کلاس های تدریس خصوصی و مشاوره تحصیلی می توان با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره

تدریس خصوصی برای دروس راهنمایی

دانش آموزان دوره راهنمایی ( متوسطه اول ) در سه پایه هفتم ، هشتم و نهم تحصیل می کنند .

از اصلی ترین درسی که در مقطع راهنمایی ، تقاضای تدریس بالایی دارد ،  ریاضیات است . دروس عربی و زبان انگلیسی  در درجه دوم تقاضا برای تدریس خصوصی را دارند .

همان طور که گفته شد سه درس ریاضی ، عربی و زبان انگلیسی در دوره راهنمایی بیش از دروس دیگر نیازمند تمرین و تکرار بیشتر هستند . موضوعی که باعث اهمیت این سه درس شده است ، پایه ای بودن دروس است .

دروس پایه دروسی هستند که اگر از ابتدا به درستی فرا گرفته نشود ، باعث بوجود آمدن بحران جدی در مقاطع بالاتر می شود .

کلاس های تدریس خصوصی در مقطع راهنمایی از نظر سطح علمی به  کلاس های تدریس خصوصی تقویتی و جبرانی ، کلاس های تدریس خصوصی رفع اشکال و کلاس های تدریس خصوصی آمادگی برای آزمون های علمی و تیز هوشان  برگزار می شود .

 کلاس های تدریس خصوصی تقویتی و جبرانی : در دوره راهنمایی کلاس های تقویتی و جبرانی بیش از کلاس های دیگر مورد استقبال قرار می گیرد . علتش هم این است که اکثر دانش آموزان تا موقعی که در یادگیری دروس نقطه ضعف اساسی نداشته باشند ، در جهت جبران آن بر نمی آیند .

به عقیده بنده این طرز تفکر کاملا اشتباه است ، زیرا می توان به راحتی جلوی این ضعف را قبل از بروز آن گرفت . در این صورت دانش آموز صدمات بسیار کمتری از نظر درسی و روحی متحمل می شود .

کلاس های تدریس خصوصی رفع اشکال : عده ای دیگر از خانواده ها هستند ، که در مواقع امتهانات و آزمون ها برای برطرف کردن اشکالات و ایرادات فرزندان خود اقدام به برگزاری کلاس های تدریس خصوصی  می کنند .

این شیوه تدریس برای دانش آموزانی مناسب است که از نظر درسی و یادگیری دروس هیچ مشکلی ندارند ، و فقط اشکالات جزئی  در بعضی از فصل های کتاب دارند ، که با یک یا دو جلسه تدریس خصوصی برطرف می شود .

دسته دیگری از دانش آموزان وجود دارند ، که اشکالات آن ها در یک یا دو جلسه برطرف نمی شود ، یا این که اکثر فصول کتاب را مشکل دارند .

این دانش آموزان انتظار دارند که با یکی ، دو جلسه تدریس خصوصی بتوانند نمره قابل قبولی از درس مورد نظر کسب کنند . وقتی خلاف انتظار خانواده ها و دانش آموزان رخ می دهد ، گمان می کنند ایراد از استاد و شیوه تدریس است .

نکته قابل تامل این است که کتاب درسی را که دانش آموز در طول یک نیم سال فرا نگرفته ، چگونه می تواند در یک جلسه یاد بگیرد .

کلاس های آمادگی برای آزمون های علمی و تیز هوشان : دسته سومی از دانش آموزان هستند که از نظر یادگیری سطح کتاب درسی هیچ گونه مشکلی ندارند .  این دانش آموزان خواهان برگزاری کلاس های تدریس خصوصی برای آمادگی هر چه بهتر در آزمون های علمی یا تیز هوشان هستند .

برای دانش آموزان سال سوم راهنمایی آماده شدن در آزمون تیز هوشان بسیار اهمیت دارد . موارد امتهانی آزمون تیز هوشان دروس سال سوم و برخی دروس سال دوم راهنمایی است  .

انتخاب رشته تحصیلی دانش آموزان برای ورود به دبیرستان در همین سال تحصیلی برگزار می شود . ملاک اصلی انتخاب رشته دانش آموز سوابق تحصیلی سال دوم و سوم راهنمایی است .

در نتیجه یادگیری دروس سال سوم و دوم راهنمایی می تواند گامی بزرگ برای موفقیت دانش آموزان باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر برای نحوه برگزاری کلاس های تدریس خصوصی و مشاوره تحصیلی تلفنی

با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹