خانه / مقالات / تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در عصر حاضر ارتباط زبانی و کلامی بهترین راه ارتباط با اطرافیان علی الخصوص در جوامع مختلف است.شما برای برقراری ارتباط در سایر کشور ها نیاز به دانستن زبان آن ها دارید تا بتوانید به نحوه مطلوب به امور خود رسیدگی کنید.

زبان انگلیسی از جمله زبان های برتر دنیاست که اکثر مردم جهان به آن مسلط هستند.در نتیجه اگر بتوانید حتی به طور نسبی با آن آشنا شوید می توانید با سایر مردم جهان ارتباط خوبی برقرار کنید.

چندسالی است که یادگیری زبان انگلیسی در کشور ما با پیشرفت چشمگیری روبه رو بوده است.به طوریکه تمام مقاطع سنی سعی در یادگیری این زبان دارد.

مالیم گروه با برخورداری از اساتید مجرب و ممتاز،آموزش زبان انگلیسی را در تمام مقاطع سنی برگزار می کند.در مالیم کلاس تقویتی با محوریت دادان مدرک تحصیلی نیست بلکه هدف بالا بردن سطح فنی و علمی زبان انگلیسی است تا مخاطب با آمادگی کامل علاوه بر توانایی ارتباط کلامی با سایرین،قادر باشد با اعتماد به نفس کامل در هر امتحانی شرکت کند و مدرک تحصیلی خود را بگیرد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کل با دو هدف صورت می گیرد :

۱٫آمادگی برای امتحانات مدرسه و کنکور

۲٫یادگیری تخصصی زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط کلامی

در زمینه آمادگی برای امتحانات مدرسه و کنکور مالیم گروه با تشکیل کلاس های خصوصی و ارائه جدید ترین روش های یادگیری و تست زنی،بستر را برای آمادگی کامل شما در امتحانات مدرسه و کنکور فراهم میکند.البته درصورت درخواست داوطلب تدریس به صورت خصوصی در منزل داوطلب صورت می گیرد.

به منظور یادگیری تخصصی زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط کلامی،مالیم گروه با بهره گیری از اساتید مجرب و زبده و کسانی که دارای تجربه تدریس چند ساله در موسسات آموزشی مختلف دارند با برگزاری دوره های فشرده،در کمترین زمان ممکن مهارت صحبت با زبان انگلیسی را در شما به وجود می آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره کنکور مالیم گروه تماس برقرار کنید.

شهریه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

شهریه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در دوره های مختلف متفاوت است.اگر شما خواهان کسب آمادگی برای کنکور هستید شهریه آن با یادگیری تخصصی زبان انگلیسی متفاوت است.

نحوه پرداخت شهریه به این صورت است که ۲جلسه به صورت رایگان در کلاس شرکت می کنید ودر صورت رضایت ۴/۱ شهریه دریافت می شود و مابقی به صورت اقساط دریافت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹