خانه / تکمیل ظرفیت / تکمیل ظرفیت دکتری سراسری

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری هدف از تکمیل ظرفیت،تکمیل تعداد دانشجویان حاضر در دانشگاه است.مقطع دکتری نیز از این قاعده مستثنی نیست.تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶ به منظور جذب دانشجو در رشته هایی که ظرفیتشان کامل نشده اند صورت میگیرد.این نیاز در بعضی دانشگاه ها وجود دارد.

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۶ کلیک کنید.

البته تعدادی از دانشگاه ها نیز هستند که ظرفیت جذب دانشجوی مقطع دکتری در بعضی رشته های خاص را افزایش داده اند.برای ورود به این دانشگاه ها نیز باید در زمان تکمیل ظرفیت اقدام کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی ما تماس حاصل فرمایید.

شرط اولیه برای نام نویسی در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶ این است که در کنکور دکتری سراسری ۹۶شرکت کرده باشید. دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه و زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶ یک ماه زودتر از نام نویسی آزمون دکتری سراسری ۹۷انجام میگیرد.به همین جهت یکی از آخرین فرصت هایی است که با استفاده از آن شانس قبولی وحضور در دانشگاه در مقطع دکتری را بدست میاورید.

در این نوشته سعی داریم زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶،طریقه نام نویسی تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶،شرایط وانتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری را به طور کامل بررسی کنیم.

طبق اعلام سازمان سنجش مهلت نام نویسی برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری از شانزده آبان لغایت بیست ودو آبان میباشد.بعد از قبولی در تکمیل ظرفیت متقاضی میبایست در مرحله مصاحبه شرکت کند.

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری

حال میخواهیم به بررسی شرایط نام نویسی تکمیل ظرفیت دکتری سراسری۹۶ بپردازیم.

اولین شرط برای تاریخ ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ این است که متقاضی میبایست در کنکور دکتری سراسری ۹۶حضور داشته باشد.

اگر بنا به هردلیلی داوطلب نتواند در آزمون سراسری شرکت کند حتی با وجود ثبت نام و عدم حضور،باز هم نمیتواند در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶ شرکت کند.

اینجا یک سوال مهم مطرح میشود واین است که اگر دانشجویی در کنکور سراسری دکتری شرکت کند وبتواند مجوز حضور در مصاحبه را بگیرد باز هم میتواند در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری شرکت کند؟؟؟

پاسخ ما مثبت است.نام نویسی در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶ بدون مانع است ولی اگر جزء قبولی های نهایی دکتری سراسری ۹۶ قرار بگیرد و از اول مهر شروع به تحصیل کند نمیتواند در تکمیل ظرفیت شرکت کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹