خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد : اگر قصد ادامه تحصیل گرفته اید، حتما یکی از رشته هایی که به آن فکر کرده اید روانشناسی بوده است. با ما همراه باشید تا بیش تر با این رشته آشنا شوید. رشته روانشناسی یکی از رشته هایی است که گرایش های متنوع و گسترده ای دارد. یکی از دلایلی که سبب شده این رشته در سراسر دنیا نیز طرفداران زیادی داشته باشد گرایش های زیادی است که دارا می باشد. کسانی که در مدرسه رشته انسانی و یا تجربی را دنبال کرده اند معمولا بیشتر از سایر رشته ها در رشته روانشناسی، شرکت می کنند.

رشته روانشناسی

بسیاری از گرایش های متفاوتی که در این رشته به وجود آمده به خاطر ارتباطاتی است که بین روانشناسی و دیگر رشته هایی مانند فلسفه، جامعه شناسی و زیست شناسی وجود داشته است. اما هنوز همه ی گرایش هایی که برای این رشته تعیین کرده اند، وارد رشته های دانشگاهی نشده اند و برای آن ها مدرکی داده نمی شود. با این حال برای روانشناسی بیش از ۴۰ گرایش مختلف معرفی کرده اند.

برخی از معروف ترین و رایج ترین زیر شاخه های روانشناسی انواع مشاوره ها، مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره تحصیلی، روانشناسی عمومی و بالینی هستند. شما می توانید این رشته ها را در دانشگاه های با کنکور و بدون کنکور بیابید و در آن ها تحصیل کنید.

دانشگاه های بدون کنکور و رشته های روانشناسی

اگر شما در آزمون کنکور شرکت نکرده اید و یا قصد شرکت در آن را ندارید، بهترین پیشنهاد برای ادامه تحصیل در دانشگاه بدون کنکور است. امروزه که این دانشگاه ها متقاضیان زیادی پیدا کرده اند، در همه ی شهر ها وجود دارند و انواعی از رشته های و گرایش ها در آن ها تدریس می شود. دانشگاه های آزاد اسلامی، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه های پیام نور، انواعی از دانشگاه های بدون کنکور هستند.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹