خانه / تکمیل ظرفیت /  تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

 تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

 تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

 تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ در نوشته قبل در مورد تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری ۹۶ مختصری توضیح داده ایم.حال میخواهیم در مورد تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار دهیم.

برای یک دانشجوی که متقاضی شرکت در آزمون دکتری دانشگاه آزاد است پذیرفته شدن در مقطع دکتری آنقدر مهم وبا اهمیت است که تمام تلاش خود را برای قبولی میکند واز هیچ شانسی در این زمینه به راحتی نمیگذرد.فرصت تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ یکی از همین شانس هاست که نباید براحتی از کنار آن گذشت.

تکمیل ظرفیت فرصت مناسبی هم هست برای کسانی که از قبولی خود رضایت کامل ندارند وبه امید قبولی در دانشگاه ورشته بهتر در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد شرکت میکنند.

در این نوشته سعی داریم جزئیات مربوط به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ را بیان کنیم وهمچنین شرایط لازم برای شرکت افرادی که به مصاحبه فراخوانده نشده اند را در تکمیل ظرفیت را برای متقاضیان مقطع دکتری توضیح دهیم.امیدواریم این اطلاعات بستر لازم را برای یک انتخاب رشته درست تکمیل ظرفیت را برای شما فراهم کند.

شرایط تکمیل ظرفیت دکتری ازاد 

تجربه نشان داده است که تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شانس دوباره ای برای قبولی محسوب میشود.

طبق اخبار اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه ۹۶ از ۱۱مهر آغاز شده است.ظرفیت جذب دانشجو در این تکمیل ظرفیت در حدود ۲۵۰۰نفر است.طریقه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶به این شکل است که ابتدا باید به سایت معاونت پذیرش دانشگاه آزاد وارد شویم وفرم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد را کامل کنیم.

برای راهنمایی بیشتر میتوانید با مشاوران ارشد مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

شرط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد۹۶ این است کسانی که در آزمون دکتری تخصصی ۹۶ ثبت نام کرده و شرکت کرده اند ودر گام اول به مصاحبه برای دوره تخصصی فراخوانده شده اند و در جلسه مصاحبه حاضر شدند.این افراد حق شرکت در تکمیل ظرفیت را دارا میباشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹