خانه / تکمیل ظرفیت / تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری ۹۶

تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری ۹۶

تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سراسری ۹۶

تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۶ هم در دانشگاه سراسری وهم در دانشگاه آزاد ارائه میشود.برآنیم که شرایط قبولی در هر ۲ دانشگاه را بطور کامل برای شما ارائه دهیم.امیدواریم که بتوانیم در این راه در حد توان شمارا یاری کنیم.

ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶ بمنظور تکمیل ظرفیت بعضی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی والبته تکمیل ظرفیت های جدید صورت میگیرد.

این تکمیل ظرفیت برای کسانی امکان پذیر است که در امتحان دکتری سراسری ۹۶ شرکت کرده باشند وزمان آن قبل از ثبت نام آزمون دکتری سراسری ۹۷ وآزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۷میباشد.در نتیجه قبل از تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد که بهمن ما صورت میگیرد،آخرین شانس ورود به دانشگاه سال ۹۶می باشد.

در این نوشته سعی داریم به جزئیات تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶ بپردازیم.

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶ از ۱۶ الی ۲۲ مهرماه می باشد.پس هرچه زودتر دست به کار شوید!!!!

تاریخ ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری به این صورت است که متقاضیانی که در امتحان دکتری سراسری ۹۶شرکت کردند با در اختیار داشتن اطلاعات ثبت نام وارد سایت سنجش شده وبا توجه به گروهی که در شرکت کرده وامتحان داده اند،در دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری ملاحظه میکنند که چه رشته هایی برای تکمیل ظرفیت برای آن ها اعلام شده است.

تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶-۹۷

در صورتی که نسبت به رشته های مشخص شده رضایت کامل دارید قادرید به شکل رایگان در ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶شرکت کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران ارشد مالیم گروه بپیوندید.

اگر تمایل دارید در ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶ شرکت کنید باید نکات زیر را رعایت کنید:

نکته اول اینست که باید حتما در امتحان دکتری ۹۶ ثبت نام کرده وشرکت کنید ودر ادامه آن باید نمره کل مثبت در کارنامه خود داشته باشید.

آن دسته از متقاضیانی که در زمره قبول شدگان نهایی امتحان دکتری phd96 قرار گرفته اند وبه عنوان قبول شدگان مشخص شده اند،حق شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت را دارند.

حال اگر این افراد متقاضی شرکت در رشته های تحصیلی مرحله تکمیل ظرفیت شوند ودر زمره قبول شدگان پایانی این مرحله قرار بگیرند،قبولی پیشین آنان باطل شده وطبق مقررات باید در رشته قبولی جدید ثبت نام کرده وادامه تحصیل دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹