خانه / تکمیل ظرفیت / تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه ۹۶ – ۹۷

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه ۹۶ – ۹۷

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه ۹۶ – ۹۷

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه ۹۶-۹۷ تحت چه شرایطی برگزار می شود؟ در این نوشته به بررسی این موضوع می پردازیم.

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد معمولا در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود.تکمیل ظرفیت به عنوان شانس مجدد ادامه تحصیل مقاطع مختلف برای دانشجویان و متقاضیان محسوب می شود به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است.در این نوشته به بررسی و تحلیل تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد برای نیم سال دوم ۹۷ می پردازیم.

زمان تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ – ۹۷

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد برای ورودی مهرماه از ۱۱ مهر آغاز شده و به مدت ۱ هفته ادامه داشت.برای حضور در تکمیل ظرفیت بهمن ماه باید ثبت نام کنید که زمان آن از اواسط دی ماه می باشد.برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد باید به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنید.اگر در مراحل ثبت نام به مشکل برخوردید می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید و مشکل خود را حل نمایید.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ – ۹۷

متقاضیانی که در آزمون دکتری سال ۹۶ شرکت کردند می توانند در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ شرکت کنند.البته متقاضیانی که در شهریور ماه در رشته ای خاص قبول شده باشند و نسبت به ثبت نام نهایی خود در دانشگاه مورد نظر اقدام کنند دیگر نمی توانند در تکمیل ظرفیت  دکتری دانشگاه آزاد شرکت کنند.

برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد آخرین تغییرات تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد شما مجاز به انتخاب ۲۰ کدرشته می باشید.بهتر است اولویت انتخاب رشته شما براساس میزان علاقه مندی شما به رشته های مورد نظر باشد.البته برای افزایش شانس قبولی بهتر است رشته هایی را انتخاب کنید که فاصله بین نمره آخرین فرد قبولی در این رشته با تراز شما در کارنامه زیاد نباشد.اگر در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنید و در کدرشته مورد نظر قبول شوید قبولی قبلی شما لغو می گردد و باید در رشته جدید ادامه تحصیل دهید.

زمان و نحوه مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ – ۹۷

در صورتی که بنابه تصمیم دانشگاه آزاد در ۲ مرحله صورت گیرد نتایج دوره بهمن ماه اواخر دی یا اوایل بهمن و برای دوره مهر ماه اواخر مهرماه اعلام می شود.برای مشاهده اعلام نتایج باید به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کنید و با ورود به قسمت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید.

اگر برای مشاهده اعلام نتایج به اینترنت دسترسی ندارید می توانید با برقراری تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم گروه به صورت تلفنی از نتایج آگاه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹