خانه / تکمیل ظرفیت / تکمیل ظرفیت دکتری زبان و ادبیات فارسی

تکمیل ظرفیت دکتری زبان و ادبیات فارسی

تکمیل ظرفیت دکتری زبان و ادبیات فارسی

طبق روال سال های گذشته ۲بار در سال بوده است.یک نوبت آن مربوط به مهر ماه میشد که معروف به تکمیل ظرفیت مهر میشد که زمان ثبت نام آن اوایل وگاهی اوقات اواسط مهر ماه بود ودیگری تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه که اکثر اوقات در اواخر دی ماه وحداکثر اوایل بهمن ماه بوده است. برای مشاهده از قوانین دانشگاه آزاد کلیک کنید.

نحوه ی ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری زبان و ادبیات فارسی

در هر سال این فرصت به  داوطلبان  آزمون کنکور دکتری دانشگاه آزاد داده می شود که بعد از اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد اگر امتیاز قبولی را در انتخاب رشته  کسب نکردند در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد دانشگاه ازاد شرکت کنند.

متقاضیان دکتری در رشته ی زبان ادبیات فارسی  شرکت کردند هم می توانند یک بار دیگردر تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنند و شانس خود را برای قبولی در این رشته امتحان کنند.داوطبانی که در ازمون دکتری۹۶ شرت کرده اند و در صورت عدم قبولی  می توانند در زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزد شرکت کرده در صورت قبولی در دانشگاه ثبت نام کنند.

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه ازاد

تاریخ و زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری اعلام کارشناسی ارشد هرساله حدود ۱ماه پس از اعلام نتیجه کنکور سراسری ارشد میباشد.امسال بعد از اینکه سازمان سنجش در اواسط شهریور رتبه های امتحان کنکور ارشد را اعلام کرد،به دنبال آن تاریخ انتخاب رشته تکمیل ظرفیت را اواسط مهر یا بطور دقیق ۱۲ مهر کرد.طبق روال سال های گذشته ۲بار در سال بوده است.

یک نوبت آن مربوط به مهر ماه میشد که معروف به تکمیل ظرفیت مهر میشد که زمان ثبت نام آن اوایل وگاهی اوقات اواسط مهر ماه بود ودیگری تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه که اکثر اوقات در اواخر دی ماه وحداکثر اوایل بهمن ماه بوده است.

گروه مشاوره تحصیلی مالیم با مشاورین حرفه ی همه روزه حتی در ایام تعطیل آمائه پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد. شما عزیزان برای ارتباط با مشاورین مالیم گروه می توانید از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب  از طریق تلفن ثابت با شماره مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹