خانه / تکمیل ظرفیت / تکمیل ظرفیت دکتری سراسری مهندسی مواد و متالورژی

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری مهندسی مواد و متالورژی

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری مهندسی مواد و متالورژی

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری مهندسی مواد و متالورژی :مالیم گروه برای ارزیابی قبولی در تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه سراسری ، در ابتدا  تراز قبولی آخرین نفر در مقطع دکتری این رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری فرصت خوبیست تا داوطلبانی که نتوانستند در رشته مورد نظر خود در مقطع تحصیلی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه پذیرش شوند شانس خود را دوباره امتحان کنند.

برای تماس با مشاوره تحصیلی  مالیم کلیک کنید.

داوطلبان رشته مهندسی مواد و متالورژی در مقطع دکتری نتوانستند در دانشگاه پذیرش شوند شانس خود را در تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی مواد و متالورژی امتحان کنند.اما ار شما جز آن دسته ای هستید که قصد شرکت در این رشته را دارید هر چه سریع تر در تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری شرکت کنید، چون مدت زمانی محدودی برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری در نظر گرفته شده است.

تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی مواد و متالورژی

مشاورین مایم گروه تراز آخرین فر قبولی  را از دانشگاه سراسری استخراج کردند و مورد بررسی قرار دادند و با توجه به رتبه ها و تراز های قبولی در این رشته برای پذیرش شما در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه سراسری راهنمایی می دهند.

دانشگاه بر اساس تراز قبولی در تکمیل ظرفیت از بالا به پایین در لیست تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری قرار می گیرند.یعنی هر چه تراز شما بالاتر باشد شانس شما برای پذیرش بیشتر است و اگر تراز شما پایین تر باشد دانشگاه ای معرفی شده در انتهای لیست کمتر است.

شما متقاضیان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه سراسری و قبولی در این آزمون می توانید از طریق تلفن ثابت با مشاورین متخصص مالیم گروه تماس برقرار کنید و راهنمایی بگیرید.

گروه مشاورین مالیم همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب آماده پاسخویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹