خانه / تکمیل ظرفیت / تکمیل ظرفیت زبان و ادبیات فارسی

تکمیل ظرفیت زبان و ادبیات فارسی

تکمیل ظرفیت زبان و ادبیات فارسی

تکمیل ظرفیت زبان و ادبیات فارسی هر سال این فرصت به  متقاضیان آزمون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد داده می شود که بعد از اعلام نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد اگر امتیاز قبولی را در انتخاب رشته  کسب نکردند.

برای تماس با مشاوره تحصیلی  مالیم کلیک کنید.

رشته تکمیل ظرفیت اشد دانشگاه ازاد شرکت کنند. متقاضیان کارشناسی ارشد در رشته ی زبان ادبیات فارسی  شرکت کردند هم می توانند یک بار دیگردرتکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنند و شانس خود را برای قبولی در این رشته امتحان کنند.

داوطبانی که در ازمون ارشد ۹۶ شرت کرده اند و در صورت عدم قبولی  می توانند در زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کرده در صورت قبولی در دانشگاه ثبت نام کنند.

در هنگام ثبت نام کنکور سراسری ۹۶  وجود دارد و وارد کرد ان اطلاعات در سایت سازمان سنجش است از طریق تکمیل فرم اینترنتی و پرداخت از طریق سیستم الکترونیکی امکان پذیر است.

اعلام تکمیل ظرفیت زبان و ادبیات فارسی

در دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ رشته هایی معرفی می شوند که داوطلبان میتوانند از بین انها رشته را انتخاب کنند.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ این است که  داوطلبان باید در کنکور سراسری ۹۶ در شرکت کرده باشند.

تاریخ و زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری اعلام کارشناسی ارشد هرساله حدود ۱ماه پس از اعلام نتیجه کنکور سراسری ارشد میباشد.

امسال بعد از اینکه سازمان سنجش در اواسط شهریور رتبه های امتحان کنکور ارشد را اعلام کرد،به دنبال آن تاریخ انتخاب رشته تکمیل ظرفیت را اواسط مهر یا بطور دقیق ۱۲ مهر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹