خانه / تکمیل ظرفیت / تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ : تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ ، فرصتی را برای داوطلبان فراهم می کند ، تا بتوانند یک بار دیگر شانس خود را در رشته مورد علاقه خود امتهان کنند .

به داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد توصیه می کنیم که این فرصت را از دست ندهند ، و با برنامه ریزی درست و سنجیده انتخاب رشته نمایند . می توان با کارشناسان ما هم تماس بگیرید ، و با توجه به راهنمایی و مشاوره های آنان و علایق خود انتخاب رشته کنید .

برای کسب اطلاعات در مورد تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

همه داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ شرکت کرده اند می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ شرکت کنند . تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد دو بار در سال (مهر و بهمن ) برگزار می شود . بنابراین آن دسته از داوطلبانی که در انتخاب رشته مهر ماه قبول شده اند ، و در دانشگاه ثبت نام کرده اند ، دیگر نمی توانند در تکمیل ظرفیت بهمن ماه شرکت کنند .

تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶

داوطلبان می بایست با توجه به لیست رشته ها و مکان هایی که از طرف سازمان سنجش منتشر می شود انتخاب رشته کنند . این رشته ها و مکان ها با توجه به ظرفیت های خالی دانشگاه هاست ، و از سوی دانشگاه ها اعلام می شود . هنور زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ اعلام نشده است ، اما با توجه به زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال گذشته اواسط تا اواخر دی ماه خواهد بود .

الازم به ذکر است که داوطلبان باید در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دقت لازم را داشته باشند ، زیرا در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ ، رشته قبولی قبلی آن ها لغو می شود ، و دیگر نمی توانند در آن ادامه تحصیل دهند

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری 96

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری ۹۶

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری ۹۶ دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری ۹۶ و تکمیل ظرفیت …

یک دیدگاه

  1. با عرض سلام و وقت بخیر….ببخشید تکمیل ظرفیت بهمن ماه ارشد دانشگاه آزاد از چه تاریخی شروع میشه؟؟ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *