خانه / تکمیل ظرفیت / تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن 96
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ : تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ ، فرصتی را برای داوطلبان فراهم می کند ، تا بتوانند یک بار دیگر شانس خود را در رشته مورد عالقه خود امتهان کنند .

به داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد توصیه می کنیم که این فرصت را از دست ندهند ، و با برنامه ریزی درست و سنجیده انتخاب رشته نمایند . می توان با کارشناسان ما هم تماس بگیرید ، و با توجه به راهنمایی و مشاوره های آنان و عالیق خود انتخاب رشته کنید .

برای کسب اطلاعات در مورد تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

همه داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ شرکت کرده اند می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ شرکت کنند . تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد دو بار در سال )مهر و بهمن ( برگزار می شود . بنابراین آن دسته از داوطلبانی که در انتخاب رشته مهر ماه قبول شده اند ، و در دانشگاه ثبت نام کرده اند ، دیگر نمی توانند در تکمیل ظرفیت بهمن ماه شرکت کنند .

تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶

داوطلبان می بایست با توجه به لیست رشته ها و مکان هایی که از طرف سازمان سنجش منتشر می شود انتخاب رشته کنند . این رشته ها و مکان ها با توجه به ظرفیت های خالی دانشگاه هاست ، و از سوی دانشگاه ها اعالم می شود .هنور زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ اعالم نشده است ، اما با توجه به زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال گذشته اواسط تا اواخر دی ماه خواهد بود .

الزم به ذکر است که داوطلبان باید در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دقت الزم را داشته باشند ، زیرا در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ ، رشته قبولی قبلی آن ها لغو می شود ، و دیگر نمی توانند در آن ادامه تحصیل دهند

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری …

یک دیدگاه

  1. با عرض سلام و وقت بخیر….ببخشید تکمیل ظرفیت بهمن ماه ارشد دانشگاه آزاد از چه تاریخی شروع میشه؟؟ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *