خانه / تکمیل ظرفیت / تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه آزاد :متقاضیان  پس از مشاهده نتایج کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه آزاد و مشاهده نتیجه قبولی خود، مجاز هستند تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه آزاد هم شرکت کنند.

برای تماس با مشاوره تحصیلی  مالیم کلیک کنید.

متقاظیان این رشته با مراجعه به دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و مطالعه آن، می توانند رشته ها و محل هایی که در لیست تکمیل ظرفی ارائه شده است را مشاهده کنند.

یا داوطلبانی که دیر نسبت به انتخاب رشته مورد نظر اقدام کردند میتوانند در مدت زمانی محدودی که دانشگاه ها نسب به پذیرش دانشجو از لیست تکمیل ظرفیت خود اعلام میکنند اقدام به ثبت نام کنند.

متقاضیانی که که در مقطع فوق لیسانس دانشگاه آزاد ۹۶ موفق شدند جز قبولی ها باشند در رشته ی مدیریت دولتی شانس بیشتری برای پذیرش در تکمیل ظرفیت  دارند.

اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه آزاد 

به این نکته توجه کنید که رشته ی مدریت دولتی جز رشته های مهم دانشگاه ازاد است و قبولی در ان نیاز به برنامه ریزی تحصیلی مناسبی دارد.

شما می توانید برای قبولی در کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت دولتی با یک مشاوره تحصیلی مشورت کنید.یک مشاور تحصیلی خوب میتواند فراتر از سطح انتظارتان شما را یاری کند،حتی با برنامه ریزی هایی که انجام می دهد می تواند شمارابرای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت دولتی آماده کن.

گروه تخصصی مالیم در زمینه ی مشاوره تلفنی تحصیلی می تواند شما را به آگاهی کامل نسبت به شرایط و رتبه قبولی در رشته ی مورد نظرتان برساند.شما عزیزان میتوانید برای مشاوره ی تلفنی همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت با مشاورین مالیم تماس برقرارکنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹