خانه / استعدادهای درخشان / ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم فریدون شهر

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم فریدون شهر

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم فریدون شهر

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم فریدون شهر اولین شرط مهم و حائز اهمیت، داشتن تابعیت ایرانی برای ثبت نام می باشد. موردی که باید به آن توجه شود این است که اتباع غیر ایرانی واجد شرایط هم، طبق آیین نامه امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، قادر به ثبت نام و شرکت در آزمون های تیزهوشان می باشد.

برای دریافت مشاوره تیزهوشان با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

کسب معدل نوزده :

داشتن حداقل معدل سالانه  ۱۹ در پایه ی هشتم  برای ثبت نام در مدارس تیز هوشان و یا استعداد درخشان در پایه ی تحصیلی نهم به دهم اجباری است. دانش آموزان پایه نهم مدارس استعداد های درخشان و یا تیز هوشان باید در آزمون تیز هوشان و یا سمپاد شرکت کنند، و دیگر نیازی به داشتن معدل سالانه ۱۹ در سال گذشته خود ندارند.

تیزهوشان نهم به دهم فریدون شهر

دانش آموزان پایه نهم برای رشته های تحصیلی (علوم تجربی، ریاضی و فیزیک و ادبیات و علوم انسانی)، در صورتی پذیرش نهایی آن ها در دبیرستان های تیز هوشان و یا استعداد درخشان پذیرفته می شود که شرایط آن ها مطابق با شرایط آیین نامه باشد. در بعضی از شهرستان ها تعداد مدارس تیز هوشان یا استعداد درخشان مقاطع ششم به هفتم (دوره اول متوسطه) و نهم به دهم (دوره دوم متوسطه) زیاد است، دانش آموزان خودشان مدرسه ی خود را در سطح شهر انتخاب می کنند.

مدارک لازم برای ثبت نام تیزهوشان فریدون شهر (استعداد درخشان) ۹۷-۹۸

دانش آموزان قبل از ثبت نام در آزمون تیز هوشان و یا استعداد درخشان باید شرایط ثبت نام را مطالعه کنند. متقاضیان می توانند وارد سایت ازمون شوند و ثبت نام خود را تکمیل کنند. در مرحله بعدی فایل عکس (۴۰۰ × ۳۰۰  پیکسل یا ۳۰۰ × ۲۰۰ پیکسل و فرمت jpeg) با زمینه ی سفید، برای سال جاری لازم می باشد. ضمنا عکس دختران باید با حجاب اسلامی و صورت آنان واضح و با کیفیت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹