خانه / استعدادهای درخشان / ثبت نام آزمون تیزهوشان چالوس (استعداد درخشان) ۹۷-۹۸

ثبت نام آزمون تیزهوشان چالوس (استعداد درخشان) ۹۷-۹۸

ثبت نام آزمون تیزهوشان چالوس (استعداد درخشان) ۹۷-۹۸

ثبت نام آزمون تیزهوشان چالوس (استعداد درخشان) ۹۷-۹۸ و مدارس تیزهوشان و یا استعداد درخشان شهر چالوس هرسال، دانش آموزان توانا و با هوش را ثبت نام می کند. این مدارس در مقاطع تحصیلی ششم به هفتم (دوره اول متوسطه) و نهم به دهم (دوره دوم متوسطه) فعالیت دارد. مدارس تیزهوشان به علت آموزش های فوق العاده در سطح عالی، باعث می شود.

دانش آموزان زیادی در این مدارس ثبت نام کنند. ظرفیت مدارس تیزهوشان و یا استعداد درخشان بسیار محدود می باشد و این موضوع باعث می شود تا دانش آموزان تلاش و مطالعه خود را برای آزمون ورود به مدارس تیزهوشان و یا استعداد درخشان بیشتر کنند.

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان چالوس (سمپاد) ۹۷-۹۸

دانش آموزانی که تمایل دارند در آزمون تیزهوشان در مقاطع ششم به هفتم (دوره اول متوسه) و نهم به دهم (دوره دوم متوسطه) شرکت کنند باید در نیمه دوم بهمن ماه تا اوایل اسفند ثبت نام خود را تکمیل کنند. طبق روال هر سال زمانی را برای تمدید، اضافه تر از مدت ثبت نام در نظر میگیرند.

قبل از مراجعه به مدارس تیز هوشان و یا استعداد درخشان برای ثبت نام، دانش آموزان باید از نحوه و شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان مطلع باشند و طبق شرایط ذکر شده ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم چالوس (استعداد درخشان)  ۹۷-۹۸

یکی از شرایط ثبت نام مدارس تیز هوشان شهر چالوس، داشتن تابعیت ایرانی است. موردی که باید به آن توجه شود این است که اتباع غیر ایرانی واجد شرایط هم، طبق آیین نامه امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، قادر به ثبت نام و شرکت در آزمون های تیزهوشان می باشد.

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم چالوس (استعداد درخشان) ۹۷-۹۸

اولین شرط مهم و حائز اهمیت، داشتن تابعیت ایرانی برای ثبت نام می باشد. موردی که باید به آن توجه شود این است که اتباع غیر ایرانی واجد شرایط هم، طبق آیین نامه امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، قادر به ثبت نام و شرکت در آزمون های تیزهوشان می باشد.

 

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ – ۹۸ :زمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد