خانه / اخبار / ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز

ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز

ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز

ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز چیست؟

زمان ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد  شرایط وام شهریه دانشجویی ارائه دادیم. در این نوشته سعی داریم به بررسی ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز بپردازیم.

ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز
ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز

یکی از مراکز آموزشی فعال،معتبر و قدیمی در سطح کشور دبیرستان ماندگار البرز می باشد.بعد از مدرسه دارالفنون این مرکز آموزشی به عنوان یکی از نهادهای پرافتخار شناخته می شود.این دبیرستان در سال ۸۵ با تصمیم و نظر شورای عالی آموزش و پرورش در دسته مدارس ماندگار قرار گرفت.این تصمیم براساس قدمت تاریخی و رزومه درخشان علمی،آموزشی و فرهنگی بوده است.

این دبیرستان هرساله از طریق آزمون ورودی دانش آموزان پسر را پذیرش می کند.ملاک انتخاب دانش آموزان نیز بر اساس کیفیت رتبه در آزمون ورودی است.پذیرش در دوره دوم دبیرستان و در پایه دهم صورت می گیرد.

 باید خاطر نشان کنیم که ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز کاملا اینترنتی می باشد ونیاز به مراجعه حضوری ندارید.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز

زمان ثبت نام برای آزمون ورودی این دبیرستان در اواخر بهمن ماه می باشد و تا پایان فروردین ماه ادامه دارد.برای ثبت نام باید به سایت آموزش و پرورش تهران مراجعه کنید و به صورت کاملا اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهید.برای ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان البرز برای پایه دهم باید هزینه مربوطه را پرداخت کنید.

هزینه ثبت نام باید در زمان انجام ثبت نام به صورت اینترنتی پرداخت شود.مبلغ پرداختی حدود صد و شصت و پنج هزار تومان می باشد.بعد از پرداخت هزینه،شماره ای تحت عنوان رمز ورود به سامانه برای شما مشخص می شود.در مراحل بعدی باید اطلاعات شخصی و تصویر متقاضی در محل مخصوص در فرم ثبت نام بارگزاری شود.

شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز

از جمله شرایط مهم برای ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز تحصیل در پایه نهم است.شرط دیگر کسب حداقل معدل ۱۸ در امتحانات نوبت اول پایه نهم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹