خانه / استعدادهای درخشان / ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان آذربایجان شرقی

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان آذربایجان شرقی

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان آذربایجان شرقی

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان آذربایجان شرقی : ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان آذربایجان شرقی : ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان آذربایجان شرقی در راه است. خانواده ها باید به فرزندان خود وچگونگی هوش و سطح یادگیری  شان با وضعیت درسی آنها اهمیت داده، وباید بدانند که این دو باید در یک راستا باشند اگر دانش آموز شما از هوش بالایی برخوردار است اما وضعیت درسی مطلوبی(به نسبت هوش دانش آموز) ندارد، ایراد را باید در محیط آموزشی دانش آموزیافت.

 در صورت نیاز به مشاوره برای آزمون تیزهوشان کلیک کنید

محیط آموزشی یا همان مدرسه ای که دانش آموز در آن درس می خواند، باید با سطح یادگیری دانش آموز برابر باشد. به همین خاطر مدارس تیز هوشان را دایر کردند،تا دانش آموزان باهوش تر بتوانند در آنجا به ادامه تحصیل بپردازند.

شروع برای ثبت نام آزمون مدارس آذربایجان شرقی در راه است. زمان دقیق آن هنوز مشخص نشده است. تقریبا هر ساله اوایل بهمن ماه ثبت نام دانش آموزان شروع می شود. وهمه شرایط و ظوابط جدید هم همان موقع در دفترچه ثبت نام منتشر می شود . به طور کلی شرایط ثبت نام آزمون تیز هوشان آذربایجان شرقی به قرار زیر است.

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان آذربایجان شرقی

دانش آموزان باید تابعیت ایرانی داشته باشند. آن دسته از داوطلبانی که ایرانی نیستند، هم اگر شرایط خاصی را داشته باشند می توانند در آزمون تیز هوشان استان آذربایجان شرقی شرکت کنند. واین که دانش آموزان از نظر درسی جز دانش آموزان برتر کلاس باشند. دانش آموزان برای اطلاع دقیق ازچگونگی وضعیت درسی می توانند با کارشناسان ما تماس بگیرند.

دانش آموزان استان آذربایجان شرقی می توانند سه اولویت را انتخاب کنند. در انتخاب این اولویت ها باید ابتدا مدارسی را که در شهرستان خود وجود دارد، انتخاب سپس مدارس شهر های دیگر استان راانتخاب کنند. این دانش آموزان باید بدانند که اگر اولویت ها را رعایت نکنند دچار مشکل می شوند، و سیستم اولویت های آنها حساب نمی کند. پس دانش آموزان باید در چگونگی انتخاب اولویت ها دقت لازم را داشته باشند.

در صورت آشنایی با بهترین راه قبولی در تیزهوشان با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

برای ارتباط با مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹