خانه / استعدادهای درخشان / ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان استان آذربایجان غربی

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان استان آذربایجان غربی

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان استان آذربایجان غربی

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان استان آذربایجان غربی : ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان استان آذربایجان غربی :ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان استان آذربایجان غربی چه زمانی است؟ ازآنجایی که هوش واستعداد و توانایی های همه دانش آموزان با هم متفاوت هستند، پس لازم است که دانش آموزان باهوش تر را از بقیه دانش آموزان جدا کنیم .

 در صورت نیاز به مشاوره برای ورود به تیزهوشان کلیک کنید.

این کار به نفع هر دو دسته از دانش آموزان ( دانش آموزان با هوش ودانش آموزان معمولی ) است، برای این منظور در هر استان تعدادی مدارس با نام تیزهوشان وجود دارد، که دانش آموزان باهوش تر می توانند در آنجا در کنار یکدیگر و در سطحی بالاتر درس بخوانند.

ثبت نام مدارس تیز هوشان استان آذربایجان غربی، هر ساله در نیمه اول بهمن ماه برای رقابت میان دانش آموزان پایه ششم و نهم آغاز می شود. دانش آموزان استان آذربایجان غربی با مراجعه به سایت آزمون می توانند ثبت نام خود را آغار کنند.

زمان آزمون تیز هوشان استان آذربایجان غربی در هنگام ثبت نام مشخص می شود. زمان اعلام نتیجه هم معمولا در اردیبهشت ماه خواهد بود. همه مراحل آزمون از ثبت نام تا اعلام نتایج اینترنتی است.

شرایط ثبت نام آزمون تیز هوشان استان آذربایجان غربی

شرایط ثبت نام آزمون تیز هوشان استان آذربایجان غربی به قرار زیر است.

تابعیت ایرانی داشتن، که البته اتباع غیر ایرانی هم بر اساس شرایطی می توانند در این آزمون شرکت کنند.کسب کردن نمره خیلی خوب در همه درس ها یا در یک درس خوب وبقیه خیلی خوب برای دانش آموزان پایه ششم.

برای دانش آموزان پایه نهم، هم باید معدل  آنها بالای ۱۹ در پایه هشتم  باشد. لازم به ذکر است که معدل در پایه نهم تاثیر ندارد.

دانش آموزان مدارس استان آذربایجان غربی باید سه مدرسه  را از میان مدارس استان انتخاب کنند. این مدارس باید در شهر محل سکونت متقاضی باشند اما اگر در شهر آنها مدارس تیزهوشان ندارد، باید انتخاب خود را از شهر های دیگر استان براساس علاقه مندی انتخاب کند، و اگر یک یا دو مدرسه دارد،

باید اول مدارس شهر خود و سپس مدارس شهر های دیگر استان را انتخاب کند.برای دستیابی به اطلاعات دقیق تر وکلامل تر می توانید با مشاوران و  کارشناسان ما در مورد آزمون مدارس تیز هوشان استان آذربایجان غربی تماس گرفته واز کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان نیاز به مشاوره تحصیلی دارد.برنامه ریزی تحصیلی به همراه یک مشاوره خوب شما را به هدفتان نزدیک تر می کند.

برای تماس با مشاوره تحصیلی مالیم فقط از طریق تلفن ثابت تماس برقرار کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ – ۹۸ :زمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد