خانه / استعدادهای درخشان / ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان جلفا

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان جلفا

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان جلفا

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان جلفا :از ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان جلفا عقب نمانید. دانش آموزان جلفا باید بدانید که این حق شماست که در آزمون های تیز هوشان شرکت کنید، و با بقیه دانش آموزان کشور به رقابت بپردازید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که سطح این آزمون ها بالاتر از حد عادی است پس برای برنده شدن در این دور رقابت ها وموفق شدن در آزمون تیز هوشان باید حسابی درس بخوانید.

برای مشاهده صفحه مشاوره برای آزمون تیزهوشان کلیک کنید.

ثبت نام مدارس تیز هوشان جلفا، هر ساله همزمان با آزمون تیز هوشان سراسر کشور در نیمه اول بهمن ماه برای رقابت میان دانش آموزان پایه ششم به هفتم  وپایه نهم به  دهم آغاز می شود.  هر ساله زمان ثبت نام آزمون تیز هوشان جلفا دربهمن ماه بوده است.   باید امسال هم از اول بهمن به گوش باشید تا از ثبت نام در آزمون عقب نیافتید. زمان آزمون تیز هوشان جلفا درهنگام ثبت نام مشخص می شود. همه مراحل آزمون از ثبت نام تا اعلام نتایج اینترنتی است.

شرایط ثبت نام آزمون تیز هوشان جلفا

شرایط ثبت نام آزمون تیز هوشان جلفا به طور دقیق در دفتر چه آزمون زمان شروع ثبت نام منتشر می شود. اما در حالت کلی دانش آموزان باید تبعه ایرانی باشند وهمچنین وضعیت درسی مطلوبی داشته باشند،یعنی این که از دانش آموزان برتر و باهوش تر مدرسه خود باشند. نکته مهم تر این که باید به ظرفیت ها ومحل های انتخابی در زمان انتخاب اولویت ها توجه کرد.

دانش آموزان مدارس جلفا باید سه مدرسه  را از میان مدارس  استان انتخاب کننند. از آن جایی که در شهرستان جلفا مدارس تیز هوشان ندارد، دانش آموزان باید این مدارس را ازبین مدارس دیگر استان با اولویت بندی بر اساس علاقه مندی انتخاب کنند.برای دستیابی به اطلاعات دقیق تر وکلامل تر می توانید با مشاوران وکارشناسان ما در مورد ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان جلفا  تماس گرفته واز کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

برای کسب اطلاعات در مورد ثبت نام در مدارس تیزهوشان می توانید با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس حاصی فرمایید.

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی فقط از طریق تلفن ثابت تماس برقرار کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹