خانه / استعدادهای درخشان / ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نوشهر

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نوشهر

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نوشهر

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نوشهر :برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نوشهر آماده باشید. امسال دانش آموزان پایه ششم و دانش آموزان پایه نهم نوشهر آزمون تیز هوشان در پیش  دارند. داشتن آمادگی چه ازنظر جسمی و روحی وچه از نظر درسی وعلمی در این آزمون ها بسیار مهم است.

برای مشاهده مشاوره برای ورود به تیزهوشان کلیک کنید.

دانش آموزان باید از شرایط  وموارد آزمون تیز هوشان آگاه باشند، تا بتوانند از این آزمون سربلند بیرون بیایند. منبع آزمون خیلی مهم است. دانش آموزان پایه ششم که برای رسیدن به پایه هفتم  و دانش آموزان پایه نهم که برای رسیدن به پایه دهم در مدارس تیزهوشان باهم رقابت می کنند، باید حتما منبع آزمون را بدانند.

کتاب هایی که از ازآنها مطاله می کنند هم، خیلی مهم است. دانش آموزان می بایست علاوه بر کتاب های درسی از کتاب های کمک درسی وکتاب تست مناسب استفاده کنند، زیرا سطح این آزمونها بالاتر از سطح متوسط است.

شرایط ثبت نام آزمون تیز هوشان نوشهر

شرایط ثبت نام آزمون تیز هوشان نوشهر به قرار زیر است.

تابعیت ایرانی داشتن، که البته ثبت نام اتباع غیر ایرانی هم بر اساس شرایطی می توانند در این آزمون شرکت کنند.کسب کردن نمره خیلی خوب در همه درس ها یا در یک درس خوب وبقیه خیلی خوب برای دانش آموزان پایه ششم.

برای دانش آموزان پایه نهم، هم باید معدل  آنها بالای ۱۹ در پایه هشتم  باشد. لازم به ذکر است که معدل در پایه نهم تاثیر  ندارد.

قبولی در آزمون تیز هوشان و ثبت نام در این مدارس نیاز به مشاوره برنامه ریزی تیزهوشان دارد.برای دریافت مشاوره تیز هوشان می تو.انید با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید.

دانش آموزان مدارس نوشهر باید سه مدرسه  را از میان مدارس  استان انتخاب کنند. اولویت انتخاب با مدارس تیز هوشان شهرستان نوشهر است. بعد از انتخاب نوشهر باید انتخاب های دیگر را از میان شهر های دیگر استان بر اساس علاقه مندی انتخاب کرد. برای دستیابی به اطلاعات دقیق تر وکلامل تر می توانید با مشاوران وکارشناسان ما در مورد ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نوشهر  تماس گرفته واز کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ – ۹۸ :زمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد