خانه / مشاوره تحصیلی / ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان گیلان غرب

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان گیلان غرب

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان گیلان غرب

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان گیلان غرب :ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان گیلان غرب هنوز شروع نشده است اما دانش آموزان باید هوشیار باشند که از ثبت نام جا نیافتند. این حق دانش آموزان برتر و باهوش است که جدا از دانش آموزان معمولی و در محیط درسی متفاوت تر به ادامه تحصیل بپردازند. برای این منظور در هر استان تعدادی مدارس با نام تیزهوشان وجود دارد، که دانش آموزان باهوش تر می توانند در آن جا در کنار یکدیگر و در سطحی بالاتر درس بخوانند.

برای مشاوره آزمون ورودی مدارس تیزهوشان می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام مدارس تیز هوشان گیلان غرب، ،هر ساله در نیمه اول بهمن ماه برای رقابت میان دانش آموزان پایه ششم و نهم آغاز می شود. دانش آموزان گیلان غرب با مراجعه به سایت ازمون می توانند ثبت نام خود را آغار کنند. زمان آزمون تیزهوشان گیلان غرب درهنگام ثبت نام مشخص می شود. زمان اعلام نتیجه هم معمولا دراردیبهشت ماه خواهد بود. همه مراحل آزمون از ثبت نام تا اعلام نتایج اینترنتی است.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان گیلان غرب

شرایط ثبت نام آزمون تیز هوشان گیلان غرب به قرار زیر است.

تابعیت ایرانی داشتن، که البته ثبت نام اتباع غیر ایرانی هم بر اساس شرایطی می توانند در این آزمون شرکت کنند.کسب کردن نمره خیلی خوب در همه درس ها یا در یک درس خوب وبقیه خیلی خوب برای دانش آموزان پایه ششم.

برای دانش آموزان پایه نهم، هم باید معدل  آنها بالای ۱۹ در پایه هشتم  باشد. لازم به ذکر است که معدل در پایه نهم تاثیر  ندارد.

بهترین راه قبولی در تیزهوشان مطالعه درست و اصولی منابع و تکرار و تمرین بسیار است.

دانش آموزان مدارس گیلان غرب باید سه مدرسه  را از میان مدارس  استان انتخاب کننند. از آن جایی که در شهرستان گیلان غرب مدارس تیز هوشان ندارد، دانش آموزان باید این مدارس را ازبین مدارس دیگراستان با اولویت بندی بر اساس علاقه مندی انتخاب کنند.برای دستیابی به اطلاعات دقیق تر وکلامل تر می توانید با مشاوران وکارشناسان ما در مورد ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان گیلان غرب  تماس گرفته واز کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

شما عزیزان می توانید برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان از بهترین راه قبولی در تیزهوشان از طریق مشاوره تحصیلی مالیم گروه استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹