خانه / استعدادهای درخشان / ثبت نام ازمون مدارس تیزهوشان فلاورجان

ثبت نام ازمون مدارس تیزهوشان فلاورجان

ثبت نام ازمون مدارس تیزهوشان فلاورجان

ثبت نام ازمون مدارس تیزهوشان فلاورجان مدارس و مراکز تیز هوشان هر سال در دو مقطع ششم به هقتم و نهم به دهم از طریق آزمون های ورودی اقدام به جذب دانشجو می نمایند.

این مدارس به دلیل سطح بالای علمی و آموزشی که دارند همواره مورد استقبال بسیار خانواده ه و دانش آموزان می باند و به دلیل اینکه ظرفیت محدودی دارند باعث شده اند رقابت تنگاتنگی بین داشن آموزان ایجاد شود.

ثبت نام تیزهوشان دانش آموزان برای اینکه بتوانند در این مدارس به تحصیل بپردازند می بایست ابتدا در آزمون های ورودی شرکت نمایند و بتوانند در این آزمون به موفقیت رسیده و قبول شوند.همچنین نمرات دانش آموزان می بایست در تمامی دروس بالا بوده و از معدل بالا برخوردار باشند.

ثبت نام ازمون مدارس تیزهوشان فلاورجان دارای شرایطی می باشد که قبل از ثبت نام باید از آن ها آگاهی بدست آورید برای مثال برای ثت نام در آزمون ورودی مقطع ششم به هفتم دانش آموز می بایست در تمامی دروس نمره خلی خوب را بدست آورده باشد و یا حداکثر در یک درس نمره خوب را کسب کرده باشد.

شرایط ثبت نام ازمون مدارس تیزهوشان فلاورجان

برای آزمون و ورودی پایه نهم به دهم نیز فرد می بایست دارای حداقل معدل ۱۹ در پایه هشتم باشد . همچنین در دو مقطع فرد می بایست دارای تابعیت ایرانی باشد و اتباع غیر ایرانی نیز بر اساس ضوابط و شرایط می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

برای آموزش تست زنی تیزهوشان وارد صفحه شوید.

برگزاری آزمون تیزهوشان فلاورجان پس از اعلام این مرکز برای دو مقطع در دو روز متوالی برگزار خواهد شد و دانش آموزانی که بتوانند در این آزمون قبول شوند می توانند در زمان معین شده توسط مرکز آموزش برای انجام مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند.

نکته ی قابل ذکر این است که دانش آموزان می بایست برای ورود به جلسه امتحان از چند روز قبل برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.زیرا بدون کارت ورود به جلسه امکان شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹