خانه / مقالات / ثبت نام ازمون مدارس تیزهوشان ملکان

ثبت نام ازمون مدارس تیزهوشان ملکان

ثبت نام ازمون مدارس تیزهوشان ملکان

ثبت نام ازمون مدارس تیزهوشان ملکان ثبت نام ازمون مدارس تیزهوشان ملکان استقبال از مدارس تیزهوشان توسط والدین و داشن آموزان هواره بسیار بالا بوده است ، زیرا این مدارس از سطح آموزشی بسیار بالایی برخوردار  می باشند و بدون شک دانش آموز با تحصیل در این مدارس بسیار پیشرفت خواهد کرد و بدون شک استعداد های او شکوفا خواهد شد.

اما به دلیل ظرفیت محدودی که این مدارس دارند از طریق آزمون های ورودی اقدام به جذب دانش آموزان می نمایند . این مدارس در دو مقطع به جذبب دانش آموزان می پردازند و معمولا آزمون های ورودی برای دو مقطع در دو روز پشت سر هم برگزار می شود.

برای دریافت نمونه سوالات تیزهوشان وارد صفحه شوید.

این آزمون هر ساله در اواخر بهمن یا اوایل اسفند صورت می پذیرد و نحوه ی ثبت نام نیز به صورت اینترنتی می باشد و در دو مرحله انجام می گیرد که مرحله اول برای وارد کردن اطلاعات و مرحله ی دوم برای پراخت هزینه آزمون می باشد.

ثبت نام مدارس تیزهوشان ملکان

در صورت مواجه با هرگونه مشکل برای ثبت نام ازمون مدارس تیزهوشان ملکان می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را برای تکمیل مراحل ثبت نام راهنمایی نمایند . برای ثبت نام در زمان مقرر می بایست به وب سایت سمپاد مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایید.

نکته ی قابل ذکر این است که برای شرکت در آزمون هر مقطع ، دانش آموز می بایست  نمرات بسیار بالایی را در تمامی دروس خود بدست آورده باشد ، برای مثال در مقطع ششم به هفتم دانش آموز باید در تمامی دروس نمرات بسیار خوب را بدس آورده باشد و یا برای مقطع نهم به دهم می بایست حداقل معدل ۱۹ را کسب کرده باشد.

مشاوره ازمون تیزهوشان پس ازر برگزاری آزمون دانش آموزانی که توانسته اند در این آزمون قبول شوند می توانند با مراجعه به مدارس تیزهوشانی که در آن پذیرفته شده اند مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند که زمان آن نیز توسط مرکز اعلام خواهد شد.

برای بدست آوردن هرگونه اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران مالیم تماس بگیرید .

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد