خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون آزمون رشته بازیگری

ثبت نام بدون آزمون رشته بازیگری

ثبت نام بدون آزمون رشته بازیگری

ثبت نام بدون آزمون رشته بازیگری به چه صورت است؟
شرایط ثبت نام بدون آزمون رشته بازیگری چیست؟
زمان ثبت نام بدون آزمون رشته بازیگری چه موقع است؟
در نوشته قبل مطالبی در مورد دانشگاه آزاد پزشکی مشهد بدون کنکور ارائه دادیم. در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام بدون آزمون رشته بازیگری بپردازیم.
رشته بازیگری از جمله رشته هایی است که قشر نوجوان و جوان به امید آینده ای درخشان و کسب شهرت و محبوبیت رو به سوی این رشته می آورند.
برای قبولی و ثبت نام در این رشته هم می توان با کنکور و هم بدون کنکور وارد دانشگاه شد.دانشگاه های مختلفی از جمله دانشگاه علمی کاربردی،دانشگاه آزاد این رشته را به صورت بدون کنکور ارائه می دهند.
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و علمی کاربردی همانند سال های قبل نیست.بلکه شرایط پذیرش دانشجو به نسبت آسانتر شده است.کافی است که مدارک مورد نیاز را به همراه داشته باشید.

شرایط ثبت نام بدون آزمون رشته بازیگری

برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور باید مدارک مورد نظر این دانشگاه را به همراه داشته باشید.دانشگاه آزاد در ۴مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجو می کند.برای ثبت نام در مقطع کاردانی باید مدرک دیپلم داشته باشید و در صورتی که مدرک پیش دانشگاهی نیز دارید علاوه بر شرکت در مقطع کاردانی ناپیوسته در مقطع کارشناسی پیوسته نیز می توانید ثبت نام کنید.

برای ثبت نام در زمان مقرر به سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کرده و با خرید کارت اعتباری نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی باید منتظر زمان انتشار دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باشید.با دریافت دفترچه و مراجعه به سایت سازمان سنجش،بخش دانشگاه علمی کاربردی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹