خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون ازمون دانشگاه سما تهران 

ثبت نام بدون ازمون دانشگاه سما تهران 

ثبت نام بدون ازمون دانشگاه سما تهران 

ثبت نام بدون ازمون دانشگاه سما تهران دانشگاه آزاد سما تهران از جمله دانشگاه های صاحب نام تهران است که هرساله تعداد زیادی دانشجو در مقاطع ورشته های گوناگون پذیرش میکند.دانشگاه آزاد سما تهران در بهمن ماه در رشته هایی که در ادامه ذکر میکنیم ثبت نام بدون آزمون انجام میدهد.

شاید برخلاف اطلاع رسانی وسیع در این مورد،هنوز هم ساکنان تهران از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران  و فهرست رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد سما تهران در بهمن ماه بی خبر باشند.ابتدا مختصری در مورد قوانین وشرایط ثبت نام توضیح میدهیم واگر توانستیم لیست رشته هایی که در دانشگاه ارائه میشود را بیان میکنیم.

نکته قابل توجه این است که تفاوت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه و با کنکور  ازاد سما تهران در شکل ورود به دانشگاه است واز نظر شهریه واریزی به دانشگاه ومدرک دریافتی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.وتنها فاکتوری که قابل توجهه است این است که دانشجویانی که بصورت بدون آزمون وارد دانشگاه میشوند حق جابجایی درون شعبات مختلف دانشگاه ازاد را دارا نمیباشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با مشاوران ارشد مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.مشاور تحصیلی مالیم گروه میتوانند در حکم مشاوران تحصیلی بهترین کمک را در زمینه اینده تحصیلی به شما ارائه دهند.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۵-۹۶

برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سما تهران باید مراحلی طبق چیدمان زیر طی کنید تا بتوانید به یک ثبت نام موفق وکامل داشته باشید.

در مرحله اول باید درقسمت کاردانی پیوسته سایت ثبت نام کنید و رسید مربوطه را دریافت کنید.باید دقت کنید همه اطلاعات وعکس داوطلب باید طبق شناسنامه به طور صحیح واضح در سایت ثبت شود.

در مرحله دوم باید مدارک زیر را آماده کنیم ودر زمان مشخص شده برای ثبت نام بصورت حضوری مراجعه کنید.

ثبت نام در سایت به منزله ثبت نام نهایی نیست وداوطلب پس از تشکیل پرونده در واحد مربوطه،ثبت نام را باید کامل کنید ومشخصات دانشجویی خود از جمله شماره دانشجویی خود را دریافت کنید.

برای اطلاع از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹