خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامشهر

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامشهر

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامشهر

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامشهر :دانشگاه ازاد واحد اسلامشهر در سال ۱۳۷۶ زیر نظر دانشگاه آزاد تهران جنوب با حضور جمعی از مدیران ارشد کشوری تاسیس شد در آذر ۷۷ پذیرش دانشجو را آغاز کرد.در سال اول در رشته های کامپیوتر ، حقوق قضایی زبان انگلیسی و چند رشته ی دیگر با پذیرش تقریبا چهارصد دانشجو فعالیت خود را اغاز کرد.اما امروزه دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر با ارائه رشته های زیادی توانسته دانشجو های بسیاری را جذب کند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامشهر در رشته های مختلف دوبار در سال انجام می شود.برای اطلاعات در مورد رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد اسلامشهر می توانید به صورت حضوری به دانشگاه مربوطه مراجعه کنید و یا برای کسب اطلاعات در مورد ثبت نام دانشگاه بدون کنکور اسلامشهر ، انتخاب رشته و تمامی سوالات تحصیلی با مشاوره تلفنی کنکور و یا مشاوره تحصیلی کنکور مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامشهر در دو دوره مهر و بهمن ماه امکان پذیر می باشد. ثبت نام به صورت اینترنتی می باشد و با خرید کارت اعتباری با کارت های عضو شتاب صورت می گیرد در گذشته وجود شرط معدل برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پذیرش را سخت کرده بود ولی در حال حاضر این شرط بر داشته شده است و دیگر معدل شرط ثبت نام نمی باشد.

از آن جایی که ثبت نام دانشگاه آزاد در رشته های مختلف بدون کنکور می باشد شهریه ورود به رشته های مختلف کمی زیاد و متفاوت است.شهریه ثابت که در هنگام ثبت نام اولیه از طریق سایت انجام می شود در در مقطع یکسان است و شهریه دروس انتخاب شده بستگی به رشته ی تحصیلی دارد.

برای اطلاع از شهریه دانشگاه ازاد کلیک کنید.

مدت زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

متقاضیان می توانند از مرداد ماه تا اوایل مهر ماه  ثبت نام خود را تکمیل کنند.داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت ازمون و با وارد کردن اطلاعات خود به صورت اینترنتی و تکمیل کردن فرم ثبت نام در سایت مذکور و خرید کارت اعتباری در دانشگاه ثبت نام کنند.

با دریافت رسید در زمان مقرر از طرف دانشگاه و با کلیه مدارک لازم ثبت نام نهایی انجام می شود. پذیرش دانشگاه در ورودی مهر و بهمن انجام می گردد.

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه و مشاوره انتخاب رشته می توانید با مشاورین مالیم گروه تماس بگیرید.

ساعت پسخ گویی به سوالات شما همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹