خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز به چه صورت است؟ شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز چیست؟ زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز چه موقعی است؟ در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز بپردازیم.

دانشگاه آزاد اسلامی چند سالی است که با پذیرش بدون کنکور شرایط خوبی را برای ادامه تحصیل متقاضیان و داوطلبان دانشگاه فراهم کرده است.دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی در مقاطع کاردانی و کارشناسی و دوره های پیوسته و ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجویان به صورت بدون کنکور می کند.در این بین عده ای متقاضیان درمورد تاثیر معدل در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سوالاتی می کنند.در پاسخ باید بگوییم که شرط معدل به طور کل از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد حذف شده است و تاثیری روی آن ندارد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز

برای دریافت مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز

باید خاطر نشان کنیم که تنها تفاوت دانشجویان پذیرفته شده در کنکور و دانشجویان پذیرفته شده بدون کنکور تنها در نحوه ورود به دانشگاه است.کسانی که بدون کنکور وارد دانشگاه می شوند از امتیاز جابه جایی و انتقالی محروم اند.برای ثبت نام با هر معدلی تنها کافی است که مدارک مورد نیاز خود را به همراه داشته باشید.

مقطع کاردانی در دو دوره پیوسته و ناپیوسته به صورت بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند.برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته تنها کافی است که مدرک دیپلم فنی یا نظری داشته باشید.کسانی که دیپلم فنی دارند تنها در رشته هایی می توانند ثبت نام کنند که در رشته هایی مرتبط با رشته دیپلم خود انتخاب رشته کنند ولی کسانی که دیپلم نظری دارند در همه رشته ها می توانند ثبت نام کنند.

ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته مشروط به داشتن مدرک پیش دانشگاهی است.اگر خواهان ادامه تحصیل  در مقطع کارشناسی ناپیوسته هستید باید مدرک کاردانی داشته باشید و اگر خواهان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته هستید باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور با مشاوره تحصیلی تلفنی ما تماس بگیرید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹