خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد انار ۹۸-۹۷

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد انار ۹۸-۹۷

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد انار ۹۸-۹۷

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد انار ۹۸-۹۷ به چه صورت است؟ شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد انار ۹۸-۹۷ چیست؟ ثبت بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد انار ۹۸-۹۷ چه زمانی انجام می شود؟ در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد انار ۹۸-۹۷ بپردازیم.

دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور می کند.دانشگاه های پیام نور،دانشگاه علمی کاربردی،دانشگاه غیر انتفاعی و دانشگاه شاهد به صورت بدون کنکور دانشجو پذیرش می کنند ولی در میان این دانشگاه ها ،دانشگاه آزاد از تنوع بالاتری در رشته های ارائه شده برخوردار است.داوطلبان و متقاضیان تحصیل در دانشگاه می توانند در هرکدام از شاخه های فنی و مهندسی،علوم تجربی،علوم انسانی،هنر و زبان انتخاب رشته کنند و وارد دانشگاه شوند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد انار ۹۸-۹۷

پذیرش دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه صورت می گیرد.زمان ثبت نام برای ورودی مهرماه از اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه شروع شده و تا اوایل مهرماه ادامه می یابد.زمان ثبت نام برای ورودی بهمن ماه از اواخر آذر و اوایل دی ماه شروع شده و تا اواسط بهمن ماه ادامه می یابد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد واحد انار ۹۸-۹۷

اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور در مقاطع مختلف دانشگاه آزاد اهمیت دارد.دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی به دو صورت پیوسته و ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجو می کند.متقاضیانی که دیپلم نظری دارند می توانند در تمامیه رشته ها ثبت نام کنند اما کسانی که در شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش دیپلم دارند می توانند در رشته های مرتبط با دیپلم خود ثبت نام و انتخاب رشته کنند.

برای اطلاع از مدارک ثبت نام دانشگاه با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد واحد انار ۹۸-۹۷

ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مشروط به داشتن مدرک کاردانی است.بر این اساس کسانی که در مقطع کاردانی یا همان فوق دیپلم موفق به دریافت مدرک فارغ التحصیلی شده اند می توانند در مقطع کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام و انتخاب رشته کنند.لازم به ذکر است در صورت وجود ظرفیت دانشگاه می توانید در رشته های غیرمرتبط با رشته کاردانی خود ثبت نام کنند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد واحد انار ۹۸-۹۷

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی پیوسته از تنوع بالایی برخوردار است که پذیرش در این مقطع به صورت بدون کنکور صورت می گیرد.ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته مشروط به داشتن مدرک پیش دانشگاهی است بنابراین متقاضیان ثبت نام در این رشته با محدودیت مواجه نیستند.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد واحد انار ۹۸-۹۷

کاردانی آموزش زبان انگلیسی،کاردانی حسابداری،کاردانی علوم ورزشی،کاردانی فنی علائم الکتریکی،کاردانی فنی برق و تاسیسات،کاردانی فنی برق – الکترونیک،کاردانی فنی برق،کاردانی مخابرات هواپیما،الکترونیک هواپیمایی،کاردانی تکنولوژی صنایع غذایی،کاردانی شهرسازی،کاردانی نرم افزار کامپیوتر

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد واحد انار ۹۸-۹۷

آموزش و پرورش ابتدایی،حسابداری،مهندسی تکنولوژی الکترونیک،مهندسی تکنولوژی برق – قدرت،مهندسی تکنولوژی کنترل – ابزار دقیق،مهندسی تکنولوژی مخابرات – انتقال،مهندسی تکنولوژی برق- شبکه های انتقال توزیع،مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر،مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات،مهندسی تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی،مهندسی اجرایی عمران

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹