خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد قروه ۹۷

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد قروه ۹۷

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد قروه ۹۷

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد قروه ۹۷ چگونه است؟ شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد قروه ۹۸-۹۷

چیست؟ ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد قروه ۹۸-۹۷ چه زمانی است؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد قروه ۹۸-۹۷

چند سالی است که دانشگاه آزاد با پذیرش بدون کنکور بستر مناسبی را برای متقاضیان ادامه تحصیل فراهم کرده است.دانشگاه آزاد در مقایسه با دانشگاه پیام نور ،علمی کاربردی و غیر انتفاعی از تنوع بیشتری در ارائه رشته های بدون کنکور برخوردار است.این دانشگاه در شاخه ها و مقاطع مختلف پذیرش بدون کنکور صورت می دهد.

زمان ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد قروه ۹۸-۹۷

دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.این پذیرش برای ۲ ورودی مهرماه و بهمن ماه صورت می گیرد.زمان ثبت نام برای ورودی مهرماه اوایل شهریور تا اوایل مهرماه و برای ورودی بهمن ماه اوایل دی تا اواسط بهمن ماه می باشد.

شرایط ثبت نام بدون آزمون کاردانی دانشگاه آزاد واحد قروه ۹۸-۹۷

مقطع کاردانی به دو صورت کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته ارائه می شود.متقاضیانی که دارای دیپلم رشته های نظری هستند می توانند در تمام رشته ها شرکت کنند اما کسانی که دیپلم شاخه فنی و حرفه ای و یا کاردانش هستند فقط می توانند در رشته هایی متناسب با مدرک دیپلم خود شرکت کنند.برای ثبت نام در دوره های مختلف کاردانی باید دیپلم یا گواهی پایان تحصیلات و برای کاردانی ناپیوسته داشتن مدرک پیش دانشگاهی الزامی است.

شرایط ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد واحد قروه ۹۸-۹۷

ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته مشروط به داشتن مدرک کاردانی است.بنابراین کسانی که موفق شدند در مقطع کاردانی دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شوند می توانند در این مقطع ثبت نام کنند.این ثبت نام هیچ گونه محدودیتی از لحاظ انتخاب رشته ندارد و متقاضیان در هر رشته دلخواه خود می توانند ثبت نام و ادامه تحصیل دهند.

شرایط ثبت نام بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد واحد قروه ۹۸-۹۷

برای ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته کافی است که مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید.این مقطع از تنوع بالایی در ارائه رشته ها برخوردار است و شما می توانید در رشته های دلخواه خود ثبت نام کنید.در انتخاب رشته این مقطع هیچ محدودیتی برای افراد وجود ندارد و نیازی به تناسب رشته دبیرستان با رشته انتخابی دانشگاه وجود ندارد.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد واحد قروه ۹۸-۹۷

کاردانی آموزش زبان انگلیسی،کاردانی حسابداری،کاردانی علوم ورزشی،کاردانی فنی علائم الکتریکی،کاردانی فنی برق و تاسیسات،کاردانی فنی برق – الکترونیکفکاردانی فنی برق،کاردانی مخابرات هواپیما،الکترونیک هواپیمایی،کاردانی تکنولوژی صنایع غذایی،کاردانی شهرسازی،کاردانی نرم افزار کامپیوتر

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد واحد قروه ۹۸-۹۷

آموزش زبان انگلیسی،حسابداری،مهندسی تکنولوژی الکترونیک،مهندسی تکنولوژی برق – قدرت،مهندسی تکنولوژی کنترل – ابزار دقیق،مهندسی تکنولوژی مخابرات – انتقال،مهندسی تکنولوژی برق- شبکه های انتقال توزیع،مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر،مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات،مهندسی تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی،مهندسی اجرایی عمران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹