خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه بهمن ماه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه بهمن ماه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه بهمن ماه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه بهمن ماه فرصت دوباره ای است برای داوطلبان و متقاضیانی که هنوز نتوانسته اند در دانشگاه ثبت نام کنند و وارد دانشگاه شوند.

تعداد زیادی از واحدهای دانشگاه های آزاد و علمی و کاربردی به منظور سیاست گذاری های خاص علمی در بعضی از رشته های تحصیلی اقدام به جذب و پذیرش و ثبت نام دانشجو می کنند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه بهمن ماه با اهداف خاص آموزشی صورت می گیرد که البته مزایا و معایب خاصی نیز به دنبال دارد.حال به بیان چند مزیت خاص این نوع ثبت نام می پردازیم.

۱٫داوطلبان ورود به دانشگاه که به دلایلی زمان برای آماده سازی کنکور ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه فرصت خوبی است که در کنار فعالیت اصلی خود به ادامه تحصیل نیز بپردازند.
البته باید بدانید مدرک فارغ التحصیلی در ثبت نام بدون کنکور و ثبت نام با کنکور تفاوتی با یکدیگر ندارند و فقط در طریقه ورود به دانشگاه با یکدیگر تمایز دارند.

۲٫کسانی که در دانشگاه های دواتی روزانه در رشته های خاصی مشغول تحصیل هستند و تمایل دارند در رشته دیگری نیز ادامه تحصیل بدهند می توانند اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی و کاربردی بکنند.

همانطور که می دانید هر داوطلب تنها امتیاز شرکت در یک رشته دانشگاه دولتی را دارد و نمی تواند به طور همزمان در دو رشته تحصیل کند.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاور تحصیلی مالیم گروه تماس حاصل نمایید.

از معایب ثبت نام بدون کنکور دانشگاه بهمن ماه این است که رقابت علمی اولیه که در میان دانشجویان دانشگاه های دولتی و روزانه وجود دارد در این نوع دانشگاه ها کمتر است و اکثر دانشجویان تنها به گرفتن مدرک تحصیلی اکتفا می کنند.

داوطلبانی که هنوز بنا به دلایل خاصی نتوانستند در دانشگاه ثبت نام کنند می توانند با انتخاب دانشگاه یا انتخاب رشته مورد نظر خود و اینکه کدام دانشگاه این رشته را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد می توانند نسبت به ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه ۹۶اقدام کنند.

از جمله معایب ثبت نام بدون کنکور دانشگاه  می توان به این مورد اشاره کرد که دانشجو حق مهمانی دانشگاه یا انتقالی دانشگاه  را ندارد و تنها می تواند در واحد مورد نظر ادامه تحصیل بدهد تا مدرک فارغ التحصیلی خود را کسب کند.

برای کسب اطلاعات مورد نیاز در این رابطه و مشاوره ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه ۹۶ با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹