خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور چیست؟

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بپردازیم.

چند سالی است که دانشگاه پیام نور در تعدادی از رشته ها داوطلبان و علاقه مندان را به صورت بدون کنکور پذیرش می نماید.ثبت نام بدون کنکور پیام نور همانند ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور می باشد.یعنی شما بدون نیاز به حضور در کنکور سراسری می توانید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شرکت کنید البته باید مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور را داشته باشید.

دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجویان و داوطلبان به صورت بدون کنکور می نماید.این پذیرش باعث شده است شرایط خاصی به وجود آید  که در ادامه به بیان آن می پردازیم.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور همانند سایر دانشگاه ها در دو نیم سال تحصیلی مهرماه و بهمن ماه اقدام به جذب و پذیرش دانشجویان و داوطلبان می کند.زمان ثبت نام برای ورودی مهرماه ،مرداد ماه همزمان با انتخاب رشته دانشگاه سراسری می باشد و برای ثبت نام در ورودی بهمن ماه باید در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور که در آبان ماه هرسال برگزار می شود شرکت کنند..

برای ثبت نام در مرداد ماه باید به سایت سنجش و قسمت دانشگاه پیام نور مراجعه کنید و تعداد ۱۵۰ کدرشته محل را انتخاب نمایید.بعد از بررسی سوابق تحصیلی شما نتایج نهایی مشخص می شود.در زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت نیز می توانید یک کدرشته محل را انتخاب کنید و شانس خود را امتحان کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای ثبت نام بدون کنکور رشته های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *