خانه / دانشگاه آزاد / ثبت نام بدون کنکور دکتری حقوق

ثبت نام بدون کنکور دکتری حقوق

ثبت نام بدون کنکور دکتری حقوق

ثبت نام بدون کنکور دکتری حقوق : ادامه تحصیل در دانشگاه های آزاد داوطلبان زیادی را دارد ولی در سال های قبل دانشگاه ازاد تغیرات زیادی داشته و این تغیرات در سال گذشته باعث سردرگمی خیلی از متقاضیان شده است.

اما در حال حاضر از امسال پذیرش بدون شرکت در آزمون کنکور در دانشگاه آزاد برای داوطلبان در مقطع فوق دیپلم ،لیسانس،فوق لیسانس و دکتری در رشته های پزشکی و دکتری تخصصی  انجام می شودکه در کل دانشگاه آزاد هر ساله حداقل یک میلیون دانشجو را پذیرش می کند و

شما داوطلبان عزیز می توانید برای ثبت نام دانشگاه آزاد کلیک کنید یا با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید. و همینطور می توانید 

برای مشاهده دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد کلیک کنید و یا برای مشاوره و راهنمایی با گروه مشاورین مالیم تماس بگیرید.

ثبت نام بدون کنکور دکتری حقوق دانشگاه آزاد

رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز در خصوص اعلام نتایج آزمون وکالت  گفت :اعلام نتایج با نظر سازمان سنجش و آموزش کشور تا چند هفته ی آینده اعلام می شود.

در خصوص قبول شدگان رشته وکالت در مقطع ارشد و دکتری امیر رضا شاهانی رئیس سنجش و ارزیابی برای ثبت نام دانشگاه بدون کنکور دکتری تهران بیان کرد. در مصوبه مجلس امسال  اولین بار است که اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زیر نظر سازمان سنجش کشور قرار گرفته است.

دکتر حسین توکلی مشاور سازمان سنجش کشور در مورد ثبت نام بدون کنکور دکتری حقوق بیان کرد : طبق برنامه ریزی های انجام شده اسامی داوطلبانی که در امتحان دکتری نیمه متمرکز مجاز به ورود و پذیرش در دانشگاه آزاد و موسسات آموزش عالی کشور شدند در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

اعلام نتایج آزمون دکتری حقوق

وی در ادامه اضافه کرد : کارنامه پایانی امتحان داوطلبان در گزینش دانشگاه های آزاد و موسسات عالی از چند روز آینده در سایت سازمان سنجش کشور قرار میگرید و داوطلبان پذیرش شده باید در سریعترین زمان از طریق سایت ثبت نام خود را انجام دهند در غیر اینصورت به منظور انصراف محسوب می شود و دانشجو در مراحل بعدی آزمون دکتری وکالت دچار مشکل می شود.

شما داوطلبان عزیز برای راهنمایی گرفتن در خصوص اعلام نتایج آزمون وکالت ۹۶ و ثبت نام دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری وکالت و قبول شدن در آزمون کانون وکلا با گروه مشاورین مالیم تماس بگیرید. مشاورین متخصص مالیم از ساعت ۸ صبح تا۱۲ شب حتی در ایام تعطیل آماده هرگونه راهنمایی دادن به شما عزیزان می باشند.

 

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد

انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد

انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد به چه صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد