خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور رشته برق

ثبت نام بدون کنکور رشته برق

ثبت نام بدون کنکور رشته برق

ثبت نام بدون کنکور رشته برق : رشته های مهندسی همواره از رشته های بسیار پر طرفدار در کشور می باشد که متقاضیان بسیاری دارد . این امر به این دلیل است که تکنولوژِی روز به روز در حال پیشرفت می باشد و نیاز است که افراد بتوانند با این تکنولوژی همراه باشند و آن را بکار بگیرند  و به همین دلیل رشته های مهندسی بدون کنکور  در دانشگاه ها دانشجو پذیرش می کنند.

یکی از رشته های پرطرفدار مهندسی رشته برق می باشد .اهمیت و ضروریت این دانش و رشته دیگر بر هیچ کس پوشیده نیست زیرا در اطراف ما انبوهی از وسایل الکترونیکی و برقی وجود دارد و زندگی بدون آنها تقریبا غیر ممکن است .

برای اطلاع دقیق از رشته برق با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس بگیرید

رشته برق بدون کنکور

همین مسئله نیاز کشور و جوامع مختلف به نیروی متخصص و کارشناس در این زمینه را مشخص می کند . این رشته در ابتدا با رشته مکانیک همراه بود و آن را الکترومکانیک می نامیدند اما با پیشرفت و گسترش این علم آن امروزه آن را به صورت جداگانه در دانشگاه ها تدریس می کنند .

این رشته دارای گرایش های متنوعی می باشد و امکان تحصیل در مقاطع بالا تر نیز در آنها وجود دارد و دانشگاه های موجود در کشور نیز از نظر امکانات دارای سطح بسیار مناسبی می باشند . دانشجویانی که در رشته برق و گرایش های آن فارغ التحصیل می شوند بدون شک دارای موقعیت شغلی مناسبی خواهند بود و می توان به راحتی گفت به اندازه تمام وسائل برقی برای افراد زمینه کاری وجود دارد .

به دلیل اینکه از رشته های مهندسی همواره استقبال بسیار خوبی صورنت می گیرد و افراد بسیاری در این رشته ها به تحصیل می پردازند امکان تحصیل در این رشته ها بدون کنکور نیز فراهم شده است . برای  ثبت نام بدون کنکور  رشته برق دانشگاه های علمی کاربردی می توانید در دو ترم بهمن و مهر در مقاطع تحصیلی مختلف اقدام به ثب نام نمایید ود در گرایش مورد نظر خود به تحصیل بپردازید .

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  مالیم گروه می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹