خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت خانواده

ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت خانواده

ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت خانواده

ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت خانواده به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت خانواده چیست؟

زمان ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت خانواده چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته مهندسی هوافضا بدون کنکور ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت خانواده بپردازیم.

رشته بهداشت خانواده از جمله رشته های گروه علوم پیراپزشکی است که می توان علاوه بر ثبت نام از طریق آزمون سراسری،به صورت بدون کنکور نیز در این رشته ثبت نام کرد.

برای ثبت نام در این رشته به صورت بدون آزمون بایستی در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنید.بعد از انتخاب رشته کنکور سراسری نوبت به انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می رسد.

دانشگاه آزاد در دو نیم سال تحصیلی مهرماه و بهمن ماه اقدام به جذب و پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور و بدون آزمون می کند.برای ثبت نام در نیم سال تحصیلی مهرماه باید در شهریور ماه برای ثبت نام اقدام کنید و برای ثبت نام در نیم سال تحصیلی بهمن ماه باید در دی ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت خانواده

دانشگاه آزاد در ۴ مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اقدام به جذب و پذیرش دانشجو می کند.بسیاری از شما در مورد شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد سوالاتی مطرح می کنید.باید بگوییم چند سالی است که شرط معدل از شروط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد حذف شده است و برای ثبت نام در مقطع مورد نظر باید مدارک مورد نظر را داشته باشید.

برای ثبت نام در مقطع کاردانی باید مدرک دیپلم داشته باشید و در صورتی که مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم ۴ساله نظام قدیم داشته باشید می توانید علاوه بر ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته،در مقطع کارشناسی پیوسته نیز ثبت نام کنید.در صورت داشتن مدرک کاردانی می توانید در مقطع کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹