خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت محیط

ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت محیط

ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت محیط 

ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت محیط به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت محیط چیست؟

زمان ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت محیط چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت خانواده ارائه دادیم.در این نوشته سعی داریم به بررسی ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت محیط بپردازیم.

رشته بهداشت محیط از جمله رشته های گروه پیراپزشکی محسوب می شود که داوطلبان بسیاری تمایل دارند در این رشته ثبت نام کنند.ثبت نام در این رشته به دو صورت باکنکور و بدون کنکور در دانشگاه آزاد انجام می شود.

رشته های گروه پزشکی و اکثر رشته های گروه پیراپزشکی نه تنها در دانشگاه آزاد بلکه در هیچکدام از دانشگاه های سراسر کشور به صورت بدون کنکور ارائه نمی شود.برای قبولی در این رشته ها باید در کنکور سراسری شرکت کنید و رتبه مدنظر را به دست آورید.

تفاوت اصلی ثبت نام با آزمون و بدون آزمون تنها در نحوه ورود به دانشگاه است و کسانی که به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد می شوند از امتیازاتی نظیر انتقال و مهمانی محروم اند.پس در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خود دقت کنید.

شرایط  ثبت نام بدون کنکور رشته بهداشت محیط

دانشگاه آزاد در دو نیم سال تحصیلی مهرماه و بهمن ماه اقدام به جذب و پذیرش دانشجویان به صورت بدون کنکور می کند.برای ثبت نام در نیم سال تحصیلی مهرماه باید در شهریور نسبت به ثبت نام اقدام کنید و برای ثبت نام در نیم سال تحصیلی بهمن ماه باید در دی ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

چند سالی است که شرط معدل از شروط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد حذف کنید و برای ثبت نام در مقاطع مختلف باید مدارک مورد نیاز را به همراه داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹