خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق ثبتی

ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق ثبتی

ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق ثبتی

ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق ثبتی :حقوق و گرایش های آن از جمله رشته های پرکاربرد و پرطرفدار است که همواره متقاضیان بسیاری در آن به تحصیل می پردازند و فارغ التحصیل می شوند .

یکی از گرایش های رشته حقوق،حقوق ثبتی می باشد که هدف از تدریس آن را می توان تربیت و پرورش افراد کاردان و مجرب برای امور حقوقی و ثبتی کشور عنوان کرد و به این صورت اگر برنامه ریزی دقیقی در این زمینه انجام بگیرد بسیاری از نیازهای جامعه و کشور در این زمینه بر طرف خواهد شد .

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه می توانید با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس بگیرید

دانشجویان این رشته تمامی مباحث حقوقی ، قضایی و ثبتی را به خوبی فراگیری خواهند نمود. و با فارغ التحصیلی در این رشته و یا حضور در مقاطع تحصیلی بالاتر می توانند در اموری مانند دفتر یاری ، سند نویسی ، متصادیان بایگانی و املاک به فعالیت بپردازند . افرادی که در مقاطع بالاتر در این رشته به تحصیل می پردازند می توانند با استفاده از دانش خود به اداره دفاتر اسناد رسمی بپردازند و همچنین اسناد واجد شرایط و قانونی را تهیه و تنظیم نمایند .

 رشته حقوق ثبتی بدون کنکور

وجود دفاتر رسمی در کشور امروزه به یک ضرورت تبدیل شده است به همین علت افرادی که می خواهند در این دفاتر به فعالیت بپردازند می بایست باید دارای دانش و اطلاعات کافی باشند و دانش آنها می بایست کاملا مطابق با تکنولوژی روز باشد تا آنها بتوانند این تکنولوژِ را به درستی بکار بگیرند و در امور خود از آن استفاده نمایند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق ثبتی با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق ثبتی یک فرصت بسیار مناسب برای افرادی است که می خواهند بدون شرکت در کنکور به تحصیل در این رشته بپردازند و سطح علمی خود را بالا ببرند.این رشته در مقاطع تحصیلی مختلف در دانشگاه های کشور تدریس می شود و امکان تحصیل از مقطع کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی نیز فراهم می باشد و علاقه مندان می توانند به راحتی در دانشگاه ثبت نام نموده و به ادامه تحصیل بپردازند

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  مالیم گروه می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹