خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق دانشگاه پیام نور به چه صورت است؟

یکی از دانشگاه های که در چند وقت اخیر رشد خوبی داشته و مورد استقبال فراوان افرادی که متقاضی ادامه تحصیل می باشد دانشگاه پیام نور می باشد مخصوصا در چند سال اخیر به دلیل اینکه ازمون وردودی این دانشگاه برداشته شده است و به صورت بدون کنکور پذیرش دارد.

در چند سال قبل شرکت و ادامه تحصیل در این دانشگاه منوط بر شرکت در دوره های فراگیر پیام نور بوده است اما در ۲ سال اخیر براساس سوابق تحصیلی و شرط معدل در ان تاثیر دارد.

ثبت نام رشته حقوق دانشگاه جامع علمی کاربردی

زمان ثبت نام رشته حقوق در دانشگاه پیام نور

این دانشگاه هرساله در دو دوره مهر ماه و بهمن ماه که هر فرد بایستی شرایط خاص ثبت نام در این رشته را داشته باشد.

مشاوره ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق دانشگاه پیام نور و مشاوره تحصیلی با مرکز مالیم گروه تماس حاصل فرمایید تا مرکز مالیم برای شما ثبت نام را انجام دهد.

امروزه در اکثر شهر های کشور دانشگاه های پیام نور ، علمی کاربردی و دانشگاه ازاد وجود دارد که نزدیکی مسیر برای کسانی که شاغل هستند و یا دوری از شهر به هر دلیلی برای آن ها دشوار است  می توانند از این دانشگاه ها استفاده کنند.

رشته حقوق یکی از رشته های می باشد که متقاضیان بسیاری دارد و یکی از شاخه های که ثبت نام بیشتری دارد حقوق ثبتی می باشد

شما متقاضیان عزیز اگر برای ثبت نام دانشگاه ازاد ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام دانشگاه پیام نور  می توانید به صورت حضوری به دانشگاه مربوطه مراجعه کنید و یا برای اطلاعات دقیق تر از نحوه ی شرایط ثبت نام بدون کنکور ، انتخاب رشته، پزشکی بدون کنکور و تمامی مسائل تحصیلی با مشاورین مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹